Ми вже понад двадцять років не спілкуємось. Брат так і не зміг пробачити мені однієї речі, яку він вважає за зраду

У мене є брат Олексій. Він хоч і молодший на два роки, але вже теж пенсіонер. Живе в сусідній області, але, на жаль, сталось так, що ми вже понад двадцять років не спілкуємось. Брат так і не зміг пробачити мені однієї речі, яку він вважає за зраду.

Сталось це давно. Брат тільки одружився. Я була за нього безмежно рада, адже завжди хотіла для нього тільки щастя. Але якось я дізналась, що молода дружина йому зраджує. Спочатку я вирішила, що це наклепи й злі язики просто хочуть зруйнувати сім’ю Олексія. Але коли побачила його дружину з іншим – сумніви зникли. Я довго мучилась, не знаючи, чи сказати братові про те, що дізналась. Я розуміла, що якщо скажу – зроблю йому боляче, якщо промовчу – теж. Але після довгих та гнітючих роздумів, я все ж обрала друге.

Я нічого не сказала братові, а він продовжив жити з дружиною, нічого не підозрюючи. У них народилось троє дітей, а дружина так і продовжила йому зраджувати. Про це знали всі, окрім Олексія. Я, звичайно, шкодувала, що не сказала раніше, але зараз було точно пізно.

Вони прожили разом двадцять два роки, а потім дружина сказала, що йде від нього до того самого чоловіка, з яким зраджувала весь цей час. Брат настільки побивався, що переїхав в інше місто й не бажав ні з ким спілкуватись.

Але нещодавно я не витримала й написала йому повідомлення, про те, що всі ці роки знала про зради його дружини, але не говорила, аби не руйнувати їхню сім’ю. Брат, прочитавши повідомлення сказав, що нам треба зустрітись і поговорити. Запитав чи можна до мене сьогодні приїхати. Я, звичайно, погодилась. Дуже надіюсь, що він зможе мене пробачити, адже пройшло стільки років і ми врешті-решт одна кров.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × two =

Ми вже понад двадцять років не спілкуємось. Брат так і не зміг пробачити мені однієї речі, яку він вважає за зраду