Ми й репетиторів найняли, аби тільки донька добре склала екзамени.

Наша донька вже зовсім скоро закінчить школу. Потрібно обирати університет до якого вступати. Звичайно, для нашої дитини ми хочемо лише найкраще. Сара вчиться не дуже добре, але в одинадцятому класі вона покращила свої оцінки з усіх предметів. Щоб збільшити середній бал. Ми й репетиторів найняли, аби тільки донька добре склала екзамени.

Але чоловік проти того, щоб Сара відвідувала додаткові заняття. Вважає це пустою тратою грошей. Якщо вона сама не бажає вчитися, то репетитори в цьому не допоможуть. Я яка закінчила простий коледж у своєму місті, хочу для своєї дитини кращого. Щоб вона вступила до престижного університету й мала всі можливості. Та ще й фінанси дозволяють. Чому не використати такий шанс?

Найбільше я чекала як відреагує чоловік, на те що потрібно відкладати гроші на навчання Сари. Бо зразу ми таку суму не зможемо виплатити. Хотілося б, щоб донька вступила на бюджет, але таких місць зовсім мало, та й бали дуже високі. Чоловіка мені вдалося переконати. Адже від цього залежить майбутнє нашої дитини.
Коли ми почули ціну за навчання. Зрозуміли, що наших зарплат буде не достатньо. Також потрібні ще кошти на житло, харчування. Також вона дівчинка і їй потрібен красивий одяг. Ми мусили або продавати машину, або ж брати кредит.

Чоловік про це і слухати не хотів, він нізащо не буде продавати свою машину. Та й кредит брати не особо хотів, оскільки ми ще не виплатили інший. Я вирішила, що будь-якими методами, але я знайду необхідну суму. Я почала просити допомоги у рідних, друзів та знайомих. Та все ж таки я домоглася чого хотіла. Я не можу дозволити, щоб мою дочку чекала така сама доля, як і у мене. Чого вона досягне після коледжу, ким вона надалі зможе працювати? А тут перед нею відкриваються великі можливості, перспективи, кар’єрний ріст.

Незабаром Сара поїхала до іншого міста. Таки вона поступила. А батько, власне, змінив свою думку. Ми продали машину, аби заплатити старі борги. Він влаштувався на ще одну роботу, аби накопичити грошей.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × three =

Ми й репетиторів найняли, аби тільки донька добре склала екзамени.