Ми з дружиною планували виїхати на вихідні на природу з наметами, але її батьки вирішили, що відпочити ще в нас часу достатньо буде, а ось допомогти їм потрібно терміново. Моя дружина ніколи не може відмовити мамі у допомозі, та мене дратує, що ми маємо підлаштовуватися під їхній ритм життя.

З дружиною Ніною ми у шлюбі вже два роки, дітей поки не маємо, насолоджуємося одне одним. Ми вирішили поки подорожувати, досліджувати світ та веселитися з друзями. Наразі ми не готові поринути у побутові турботи та виховання дітей. Тож, наше сімейне життя не сіро-буденне, на яке зазвичай усі скаржаться. Ми закохані та молоді й плануємо об’їздити ледь не пів світу! Ми вже відвідали декілька країн, можливо, вдалося й більше подорожувати, якби не рідні дружини.

Батьки Ніни ж не надто підтримують наш спосіб життя, вважають, що у шлюбі одразу потрібно народжувати та гроші відкладати на майбутнє. Окрім цього, теща й тесть часто просять нас приїжджати до них в село та допомагати. Ніна не звикла відмовляти батькам, тож іноді ми вимушені проводити там ледь не місяць. Цього року за саджанням городу, рубанням дров, поранням по господарству ми провели усю відпустку. Мене це засмутило, адже ми спеціально брали її в один час аби кудись поїхати на відпочинок.

Повернувшись з села додому, вирішили хоча б останні вихідні провести десь за містом. Ми з дружиною планували виїхати на вихідні на природу з наметами, та раптом зателефонувала теща. Вона сказала, що забула попросити нас відремонтувати сарай, тож просила повернутися ще на пару днів. Ніна сказала, що ми вирішили відпочити, тоді її матір була здивована.

«Втомилися? Та скільки вам років?! Ми з татом ніколи не втомлюємося й зараз!», – дорікала теща.

Я краєм вуха почув, що Ніна намагалася відмовитися від поїздки до батьків і вперше через це сварилася. Зазвичай дружина ніколи не відмовляла. Врешті решт Ніна поклала слухавку і почала мене вмовляти поїхати до батьків. Я посварився з дружиною, адже вважаю, що вони непогано заробляють фермерством і можуть найняти людей за гроші аби їхній сарай відремонтувати.

– Ну, батьки так не звикли. Вони краще ці гроші відкладуть на щось, – виправдовувала рідних Ніна.

– Хай відкладуть їх на лікування твоєї спини, яку ти постійно на їхніх городах надриваєш, – відмовив тоді я.

Ми посварилися з Ніною, вона не погодилася їхати на відпочинок, а я до її батьків. Я втомився від того, що став наче найманцем на їхній фермі та городах. Я розумію, вони звикли до такої роботи, та вони ж самі й вирішили цим займатися. Чому я маю витрачати свій час не на відпочинок, а на іншу роботу? Ніна намагається виправдати це тим, що батьки нам допомагають продуктами та грошима. Тільки мені ні гроші, ні продукти не потрібні. Я сам заробляю та можу в магазині все придбати.

Не знаю навіть, як донести до Ніни, що вона має право на особисте життя і не зобов’язана працювати на батьків.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + seventeen =

Ми з дружиною планували виїхати на вихідні на природу з наметами, але її батьки вирішили, що відпочити ще в нас часу достатньо буде, а ось допомогти їм потрібно терміново. Моя дружина ніколи не може відмовити мамі у допомозі, та мене дратує, що ми маємо підлаштовуватися під їхній ритм життя.