Ми завжди мріяли про другу дитину, але не очікували такої новини від лікарів

Я з Артемом у шлюбі вже 10 років. У нас є син Микита, якому нещодавно виповнилось 5 років. Ми завжди мріяли про двох дітей, тому хотіли народити ще й дочку. Перша вагітність далась досить важко: кілька років лікування, постійні спроби, втрачені надії. Страх переборював нас і ми не могли наважитись завагітніти вдруге.

У народі кажуть, що найкращі події в житті відбуваються тоді, коли зовсім цього не очікуєш. Так сталось і з нами! Одного літнього ранку я дізналась, що вагітна. Емоції радості переповнювали мене і я з нетерпінням чекала миті, щоб поділитись цією новиною з чоловіком та сином.

Уся сім’я була невимовно щаслива! Микитка уже не міг дочекатись того моменту, коли дізнається буде у нього братик чи сестричка.

Я регулярно відвідувала кабінет УЗД. Лікарі говорили, що з малюком все добре, немає приводу для хвилювання, але мене постійно переслідувало дивне передчуття. Всі списували це на гормони і запевняли, що дитина розвивається в межах норми. Вагітність проходила досить легко і врешті-решт я заспокоїлась.

Настав день народження мого чоловіка. Усі рідні приїхали, щоб привітати Артема. Ми весело відсвяткували. Настав вечір і я відчула сильну втому, тому досить рано лягла спати. Вранці прокинулась від сильного болю і зрозуміла, що ця мить настала я народжую. Чоловік миттю повіз мене у пологовий будинок. За кілька годин я народила дівчинку. Проте лікар не поспішав показувати її, а вигукнув:

Не може цього бути! Гляньте! Там ще одне немовля!

Усі були дуже здивовані. За кілька хвилин народився ще й хлопчик. Це була неочікувана, але радісна новина. Тепер я стала матір’ю не двох, а уже  трьох прекрасних дітей. В той момент я згадала про дивне передчуття, яке мене переслідувало усю вагітність.

Невдовзі до мене впустили чоловіка. Я сказала, що його очікує сюрприз, але він і гадки не мав який. За хвилину медична сестра принесла малюків-двійняток. Артем був шокований

Чоловік обійняв мене, наших дітей і сказав:

Я найщасливіша людина у світі!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen − 15 =

Ми завжди мріяли про другу дитину, але не очікували такої новини від лікарів