Довгоочікуване поповнення

Михайло був довгоочікуваною дитиною в сім’ї. На його появу всі дуже чекали. Адже разом пара вже 7 років, а діток ще не мали.

Він як перша дитина мав усе. І уваги до нього була часом і забагато. Бабусі не могли поділити між собою, хто коли буде няньчити онука. Сім’я мала великий будинок за містом. Воли облаштували все там, аби хлопчику було затишно. Але до їхнього дому прийшла не хороша новина. У матері вже була тяжка хвороба, здавалося вона її переборола. Але це було не так. Всі дуже переживали за жінку. Чоловік від таких новин почав вдаватися до алкоголю. У нього і раніше були такі проблеми. Тоді вся сім’я переїхала жити до батьків чоловіка. Тому що за хлопчиком потрібно було комусь приглядати.

За життя матері боролися найкращі лікарі, все робили, аби її врятувати. Для цього потрібні великі кошти. Тому подружжя продало все своє майно. Бо життя є дорожчим. Через тривалий час, чоловік пішов з сім’ї. Михайлик лишився з мамою. Згодом вона знову вийшла заміж. Хлопчик почував себе самотнім. У нього з’явилася сестричка й увесь час був присвячений їй.

Тоді Міша постійно знаходився у бабусі. Він був дуже слухняним, хорошим хлопчиком. Завжди допомагав по господарству. За свого зовсім юного віку він не міг подолати всю роботу. Але намагався зробити все можливе від себе. Був старанним та добре навчався. Батько майже й не навідувався до нього, матеріально не допомагав.

У хлопчика буде хороше майбутнє. Але дуже шкода, що батьки відмовилися від дитини. Вона заслуговує на хороше ставлення до себе. Як і всі він потребує уваги, любові батьків. Шкода, що такі ситуації бувають. Та виходячи з цього Михайло стає сильнішим та самостійним. Адже якщо він сам про себе не подумає, то за нього ніхто цього не зробить.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + seven =

Довгоочікуване поповнення