Микола довго холостякував аж раптом зустрів Діану. Жінка мала доньку, особисте життя в неї також не складалося. Та мати Миколи не зраділа такій нареченій.

Цьогоріч Миколі мало б виповнитися 43 роки. Чоловік досі був неодруженим. Миколу виховувала мати Лідія Павлівна, батько покинув сім`ю, коли хлопчику виповнилося 3 роки. Жінка так і не змогла вдруге вийти заміж, тому всю любов та турботу дарувала сину.

Хлопець завжди контролювався матір’ю, Любов Павлівна вирішувала, який гурток буде відвідувати її син у школі, яку спеціальність вивчатиме в університеті, ким та де працюватиме. Микола ніяк не міг завести стосунки, оскільки його матір завжди критикувала усіх його дівчат. Хлопець ж звик прислухатися до мами, тому й довгих серйозних відносин не мав аж до 43 років.

Та раптом чоловік зустрів Діану. Жінка мала доньку, особисте життя в неї також не складалося. Микола дуже захопився новою обраницею. Діана усе життя самостійно виховувала доньку, мала маленький бізнес. Успіху досягла сама, ніхто їй не допомагав. Жінка змогла заробити на однокімнатну квартиру й мала власне житло.

Микола ж лише мріяв жити окремо, він заробляв дуже добре, та усі гроші клав на депозит за волею мами, або ж витрачав на ремонт у їхній квартирі. Чоловік вирішив зняти усі свої кошти та придбати невеличкий будинок. Він мав серйозні наміри, хотів одружитися з Діаною. Та Лідія Павлівна не зраділа такій нареченій.

Вона не хотіла, аби єдиний син покинув її та ще й  усі гроші витрачав на чужу жінку та чужу дитину. Лідія Павлівна, як завжди, намагалася переконати Миколу, що він вартий кращої жінки. Тільки син вперше не слухав її та зробив так, як бажав. Микола та Діана одружилися та придбали невеликий будинок. Мати ж Миколи ніяк не могла змиритися з тим, що її син проміняв її на жінку з дитиною на руках.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − fifteen =

Микола довго холостякував аж раптом зустрів Діану. Жінка мала доньку, особисте життя в неї також не складалося. Та мати Миколи не зраділа такій нареченій.