На айфон 11 гроші є, а на мікрохвильовку не вистачило. Як розгулялись дві сестри

Віка і Катя двійнята. Дивина, але зовсім різні. Катя- відповідальна і самостійна, а Віка- татова донечка, яка всі свої питання, в тому числі і фінансові, вирішує через батьків.
Дівчатка виросли і на випускний в 11 класі батьки їм подарували по квартирі. Дві однокімнатні, в одному районі і навіть в одному будинку, правда на різних поверхах. Для цього батьки багато працювали. Мама на 2 роботах, батько на 2 офіційно і ще займався фрілансом по ночах.

Віка була молодшою ,на півтори хвилини, була безвідповідальна. Погано вчилася в школі, часто прогулювала. Важко закінчила школу, батьки думали, що не вступить до ВУЗу, але вступила і через силу його закінчила. Її цікавили, клуби, хлопці, алкоголь, елітні машини.

На роботу Віка не хотіла йти, їй потрібна висока зарплата і престижна посада. Виправдання були всякими. То зарплата не така, то колектив поганий, то добиратись занадто далеко.

Загалом, знайшла роботу і нарешті з батьківської шиї злізла. Але одразу в неї з’явилось бажання купити машину і вчитися на права.

Ніби ціль хороша, але ж не за батьківські кошти.

Катя в той час була в роддомі. У неї вже була власна сім’я, забезпечений чоловік, хороша робота. А Віка купила машину з салону в кредит: гроші на перший внесок витягнула у батьків, але всім друзям хвасталась: “Ось яка я, купила собі Порш“.

Наскільки образило це все Катю. Вона чекала підтримки з боку рідних, але натомість рідним знадобилась її підтримка. Батьки плакали, що Віка всі гроші з дому забрала.

А Віка навіть і не згадала про сестру, яка народила теж двійняток. Хоч би подзвонила чи іграшку якусь купила. Ні! Нічого!

Тут в двері нової квартири Каті подзвонили. Виявилось, прийшла сестричка.

Катя надіялась, що Віка одумалась, прийшла вибачитись, але ж ні, вона попросила сестру віддати їй свою мікрохвильову піч, бо у її квартирі нема, а гроші, які вона заробила потратила на новий, щойно вийшовший айфон.

Катя думала не довго. Виставила Віку за двері і сказала, що бачити її більше не хоче і спілкування з нею обірвала. А для чого така сестра?
Особисто я б собі таку не хотіла, а ви?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × 5 =

На айфон 11 гроші є, а на мікрохвильовку не вистачило. Як розгулялись дві сестри