На додачу, брат чоловіка пообіцяв залишити всі меблі та побутову техніку. В нього була тільки одна умова

У нас із чоловіком проблема з житловим питанням. Відтоді, як одружились, жили в орендованій квартирі, а коли я дізналась, що вагітна, ми вирішили позичити грошей, аби купити власне житло. Поки було вирішено, що оренду ми припиняємо й до моменту покупки поживемо в моїй батьків, щоб зекономити гроші.

Тут двоюрідний брат чоловіка зателефонував, бо дізнався, що ми купуємо квартиру. Він саме збирався з дружиною та сином виїжджати на постійне проживання в Канаду, а свою квартиру вирішив продати.

«Нащо мені продавати квартиру чужим людям, якщо можна братові? Я з тебе три шкури не здеру, не обману, ще й на послугах рієлтора зекономиш» – говорив він.

Звичайно, ми погодились, адже брат ще й сказав, що спустить тисячу-другу доларів, а в нашому становищі це немалі гроші. Квартира в нього добротна, майже в центрі, ще й будинок новий. На додачу, брат чоловіка пообіцяв залишити всі меблі та побутову техніку. В нього була тільки одна умова: після моменту покупки він з сім’єю поживе ще у квартирі три тижні до відльоту. Звичайно, ми погодились. Що таке три тижні в порівнянні з всіма вигодами, які ми отримуємо?

Пройшло шість місяців з моменту покупки. З дня на день мені народжувати, а ми й досі живемо у моїх батьків. Річ у тому, що в брата чоловіка якісь там проблеми з документами і їхній виїзд в Канаду відтерміновано. До коли – не відомо. Так, гроші за квартиру, які були взяті в борг, сплачені, документи в нас на руках. Формально, квартира наша й ми маємо повне право виселити звідти попередніх власників. Але ж це родина. Так, вони не з власного бажання там живуть, я розумію, але мені скоро народжувати!

Не знаю, як правильно вчинити. Чоловік говорить ще трохи потерпіти, але я вже не хочу.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen + 6 =

На додачу, брат чоловіка пообіцяв залишити всі меблі та побутову техніку. В нього була тільки одна умова