На нашому весіллі мама познайомилась фотографом Ярославом, який молодший за мене на рік! В це тяжко повірити, але між ними виникла якась хімія

Моїй матері тотально не щастить з чоловіками. З моїм батьком вони розлучились, коли мені було десять, адже він любив перехилити чарку, міг навіть підняти руку на маму. Я вважаю, що розійтись з ним було правильним рішенням, адже жодна жінка не повинна терпіти знущань.

Потім у нашому житті з’явився Ігор, мій вітчим, чоловік доволі м’який за натурою. Його ставлення до нас з мамою було іншим: він не кричав, не бив, навпаки, дарував мамі квіти, а мені іграшки. Саме завдяки Ігорю я вперше за життя побувала на морі. Він добре заробляв й ніколи не шкодував нам з мамою грошей. Щоправда, як ми потім дізнались, не тільки нам. З’ясувалось, що поступливий Ігор не зміг встояти перед нашою сусідкою – молодою та привабливою студенткою медінституту. Коли про це дізналась мама, поставила чоловікові вибір – ми або вона. Звичайно, поміж жінкою з дитиною й молодою красунею вітчим вибрав другу.

Мама тяжко переживала цей розрив, адже кохала Ігоря. З того моменту вона так розчарувалась в чоловіках, що вирішила не заводити більше стосунків. Мама багато років була сама.

Рік тому, коли я виходила заміж, на нашому весіллі мама познайомилась фотографом Ярославом, який молодший за мене на рік! В це тяжко повірити, але між ними виникла якась хімія. Так, за роки самотності мама взялась за спорт, правильне харчування й стала виглядати ще краще, ніж в молодості. Але як між людьми з такою різницею у віці можуть зародитись почуття? Мій чоловік також відмовляв маму від стосунків з Ярославом, адже вони були майже незнайомі. Але мама й чути нічого не хотіла.

А нещодавно ошелешила нас новиною: вони з Ярославом одружуються! Й ніякі аргументи на неї не діяли, мама була на сьомому небі від щастя!

Все було, ніби, добре. Весілля, подорож, мама аж розцвіла. Ми ніколи б не подумали, що станеться те, що сталось.

Вчора мама прийшла до нас у сльозах і сказала, що Ярослав втік, захопивши з собою всі гроші, які мама збирала протягом життя. Мало того, кілька днів тому він вмовив маму взяти кредит на себе, мовляв, хоче бізнес відкрити. Мама послухала чоловіка – взяла. А зараз ні його, ні грошей. Потім мама розповіла ще одне: вони з Ярославом не розписані, просто робили весільну вечірку, тому мама навіть паспорта його ніколи не бачила й не впевнена, що він взагалі зветься Ярославом! Тому знайти його не вийде!

Що тепер робити? Мама плаче, а ми не знаємо, як їй допомогти. Найбільше шкода не грошей, які пропали, а почуттів моєї мами, яка просто хотіла бути щасливою!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen + fifteen =

На нашому весіллі мама познайомилась фотографом Ярославом, який молодший за мене на рік! В це тяжко повірити, але між ними виникла якась хімія