На пенсії дружина порадила мені пошукати роботу закордоном. Я й погодився, адже наші відносини вже давно зійшли нанівець. Я поїхав до Хорватії працювати сторожем. Коли повернувся додому – дружину наче підмінили.

Я у шлюбі вже 30 років, і це дуже кропітка робота його зберегти. Та ще важче на старості років не боятися залишитися сам на сам зі своїм “коханням”.

Ми з дружиною виховали сина, він вже й сам батьком став, живе окремо, разом з сім’єю. Увесь наш шлюб тримався на дитині. На 5 році життя Паші я зрозумів, що не кохаю свою дружину. Повертаючись з роботи, я мріяв скоріше про ранок аби знову туди піти. Вдома мені було цікаво лише з сином, інтерес до дружини ж зовсім зник. Валя також охолола до мене, до речі вона перша мені зрадила.

Ми розуміли, що вже немає того кохання, а може його й взагалі не було. Та все ж таки вирішили жити заради сина. Хлопчик не повинен рости без батька, тож усе життя ми мучили один одного заради дитини. Життя у шлюбі без кохання просто нестерпне, та потрібно зберігати «обличчя» щасливої родини для друзів, рідних.

Єдине, що мене дуже тішило, окрім сина – це моя робота. Я працював пожежником 35 років і це була справа усього мого життя. Та ось попросили вже піти на пенсію, діватися нікуди – здоров’я вже не дозволяє працювати у пожежній частині. Так іронічно – стільки життів зміг зберегти, а своє занапастив.

Перше, що порадила дружина після того, як я став пенсіонером – знайти роботу. Я й вирішив поїхати закордон, та мету все ж приховав. Хочу назбирати грошей та будинок купити, а Валі квартиру нашу залишити. Ну хоч на старості років хочу я жити! Тим паче завжди мріяв про будинок.

Працював я важко. Хоч і професія сторожа не викликає ніякого співчуття, та закордоном інші порядки та сурові вимоги. А ось оплата праці дуже тішить. Я заробив за пів року на третину будинку. Коли повернувся у відпустку додому, дружину наче підмінили. Валя почала готувати для мене тричі на день, хоча раніше вона взагалі не пам’ятала, де на кухні сковорідка. Дружина розмовляла зі мною, як з другом, проте до цього Валя дивилася на мене як на ворога народу.

– Слухай, я тут подумала. Може, нам ремонт зробити?, – почала якось вона.

– Та не знаю, гадаєш потрібно? Ми ж нещодавно робили наче, – відповів я.

-Так 5 років пройшло.

-Ну, люди й по 10 живуть.

-Та тобі аби нічого не змінювати. Чи гроші усі вже витратив?

-То зміни щось і ти, поїдь й сама кудись попрацюй закордоном.

Після такої розмови, Валя не стала сердитись, а вигадала безліч способів витратити мої гроші. Та я виділив лише частину з зароблених. Вже не дочекаюся закінчення моєї відпустки. Кожної ночі я мрію про свій будинок та спокійне життя без дружини.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eleven + nine =

На пенсії дружина порадила мені пошукати роботу закордоном. Я й погодився, адже наші відносини вже давно зійшли нанівець. Я поїхав до Хорватії працювати сторожем. Коли повернувся додому – дружину наче підмінили.