На третій тиждень знайомства Ірина розповіла про хвору матір, яка потребувала термінової операції. Дівчина попросила мене позичити три тисячі гривень і я не роздумуючи їй допоміг. Вже ввечері Ірина не відповідала на мої дзвінки та заблокувала мене в усіх соцмережах.

З Іриною ми познайомилися у барі. Я тоді був у поганому настрої, не хотів заводити знайомств та дівчина сама проявила ініціативу. Ми тоді до ранку говорили про життя й домовилися зустрітися ще раз.

Ми зустрілись ще раз вже наступного дня і мені було дуже цікаво спілкуватися з Ірою. У нас було багато спільних тем для розмови. Гарна дівчина була веселою та життєрадісною, вона зацікавила мене тим, що вела активний спосіб життя. Ірина розповіла про улюблене хобі – альпінізм. Я був вражений сміливістю дівчини. Я запросив Іру піти в кіно наступного дня і вона з радістю погодилася.

Поміж зустрічами ми розмовляли телефоном, або ж спілкувалися в соцмережах. Здавалося, ми не могли набалакатися, так нам було цікаво. Я навіть зловив себе на тому, що починаю закохуватися в дівчину. Водночас не міг повірити, що мені так пощастило: гарна, активна, цікава та легка у спілкуванні дівчина проявляє до мене неабиякий інтерес.

Під час чергової нашої прогулянки містом я дізнався, що Ірина працює дитячим психологом. Мені було дуже цікаво дізнаватися від неї різні методики спілкування з людьми. Та я б ніколи не подумав, що й сам опинюся під психологічним впливом.

Мені подобалася Ірина, тож наше спілкування не припинялось. Я вже мав надію, що запропоную Ірині стати моєю дівчиною. Та почав помічати, що Іра декілька днів понура, не така весела як раніше. На третій тиждень знайомства Ірина розповіла про хвору матір, яка потребувала термінової операції. Дівчина попросила мене позичити три тисячі гривень і я не роздумуючи їй допоміг.

Після того як Ірина отримала позичку, вона наче зникла. Увесь день я чекав її дзвінка, почав перейматися, може що з мамою недобре. Зателефонувати вирішив вже ввечері, ти Ірина не відповіла. Я подумав, може вона поруч з мамою і їй не зручно, тож вирішив написати повідомлення. Раптом виявив, що Іра заблокувала мене в усіх соцмережах. Я спочатку взагалі не зрозумів, чому вона так вчинила. Та потім дійшов до думки, що Іра скористувалася моєю довірою. Мені було дуже прикро, що дівчина вчинила так цинічно, ще й  вигадала історію про хвору матір…

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seven − two =

На третій тиждень знайомства Ірина розповіла про хвору матір, яка потребувала термінової операції. Дівчина попросила мене позичити три тисячі гривень і я не роздумуючи їй допоміг. Вже ввечері Ірина не відповідала на мої дзвінки та заблокувала мене в усіх соцмережах.