На весілля брату батьки подарували квартиру, а коли виходила заміж я, подарунком від моїх батьків був кухонний комбайн

Мій брат Василь завжди був улюбленим сином батьків. Я молодша за нього на вісім років, але ще в дитинстві помітила цю різницю в ставленні, адже він – хлопчик, тому йому можна все, а мені – ні. Особливо батько любив брата, адже син – це гордість, а на мене навіть уваги не звертав.

На весілля Василю батьки подарували квартиру, адже син повинен забезпечити житлом свою сім’ю. Що ж, це вибір батьків. Я, звичайно, не сподівалась, що вони так само старатимуться для мене, адже тато з дитинства говорив, що мене житлом має забезпечити чоловік, але коли виходила заміж я, подарунком від моїх батьків був кухонний комбайн. Це мене трохи образило, але я не показала, що мені неприємно. Просто сподівалась, що коли переїду до чоловіка просто не матиму більше справ зі своєю родиною. Але сталось інакше.

Кілька років тому мами не стало. Батько лишився сам. Я вирішила запитати в брата, коли той планує його забрати до себе, на що Василь відповів мені, що йому жінка забороняє брати батька до себе.

Як це забороняє? – Не зрозуміла я.

– Ну так, вона не хоче, щоб з нами ще хтось жив. – Василь опустив очі.

Мене це розізлило.

– А нічого, що квартиру, де вона зараз живе вам тато з мамою купили?! – Я не могла стримувати емоції – А вона, значить, не хоче!

Василь подивився на мене з-під лоба.

– Якщо ти така розумна, – сказав мені брат, – то сама забирай батька.

– Куди? В мене однокімнатна квартира, на яку мій чоловік заробив своїми руками, йому ніхто не допоміг. Крім того, в нас ще дитина. А тобі батьки житло купили, щоб ти їх в старості доглянув.

– Ми з ними про це не домовлялись. – Сказав Василь і закрив тему.

В результаті батька до себе ніхто не взяв. Я навіть хотіла його вмовити поїхати до нас, але тато сказав, що не хоче до нас переїжджати, адже розуміє, що місця в нас немає, а якщо його улюблений син не хоче з ним жити, то краще він сам доживатиме віку в селі.

«Якби знав, – каже тато, – що отак з сином складеться, то б тобі квартиру купив, а не Василю.»

Але зараз вже пізно що-небудь змінити, тільки батька шкода.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × 4 =

На весілля брату батьки подарували квартиру, а коли виходила заміж я, подарунком від моїх батьків був кухонний комбайн