На якій підставі я маю це робити?

Не складалися щось у мене відносини з керівництвом, як я не старався бути нек0нфліктним, але і змовчати не міг у несправедливих ситуаціях.

Я працюю менеджером у меблевому салоні, можливо це і не моя робота мрії, але в принципі непогано, зарплата немаленька, салон респектабельний. Але в період карантину салон зазнав збитків, керівник мав скоротити штат і нам доводилося працювати понаднормово. Мені це не дуже подобалося, але я мовчав. Проте, коли мені сказали вийти на дві години у мій вихідний день вивантажити меблі – я мовчати не став.

-Я вам не вантажник, щоб просто так носити вам дивани. Найміть вантажника!

Моє 0бурення дійшло до точки неповернення, того дня я просто раніше пішов з думками, що певне потрібно шукати нову роботу. Що це таке, на якій підставі я маю безплатно робити чиюсь роботу? Сьогодні дивани носити, взавтра двір підмітати. Обдумавши все, на наступний день я підійшов до свого керівника з заявою на звільнення.

Через два тижні я відпрацював свій останній робочий день і якби не було важко шукати нову роботу, мої права і гідність набагато важливіші.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × 4 =

На якій підставі я маю це робити?