На ювілей до своєї матері Олександр приїхав на новій машині. До батьків він навідувався часто, а от подібні сімейні свята не любив. Знову усі будуть допитуватися, коли ж він нарешті жениться та сватати за нього своїх знайомих. Чому усі так переймаються, що він у свої тридцять три ще не одружений та власних дітей не має?

Олександр діставав подарунки та квіти з нового, щойно з автосалону авто, а дядько Степан з тіткою Галиною уже тут як тут. Заглядають у салон, під капот, у багажник, оцінюють покупку свого племінника. Дядько Степан схвально кивав головою, а от тітка Галина не втрималася та знову взялася за свою стару пісню:

– Ой, Сашко, Сашко. Нова машина – це звичайно добре. Але коли ти уже до нас на ній свою наречену привезеш знайомитися?

До батьків Олександр навідувався часто, а от сімейні свята, де збиралися усі родичі та сусіди, не любив. Знову будуть допитуватися, коли ж він нарешті жениться та сватати за нього своїх знайомих. Кожного разу з’являлася нова кандидатура у його наречені. Де вони тільки знаходили усіх отих Марин, Оксан, Світлан і так далі, яких йому так старанно нав’язували? Чому усі так переймаються, що він у свої тридцять три ще не одружений та власних дітей не має?

У його молодшого на сім років брата уже двоє діточок, а Олександр і досі холостяк. Сам він у цьому ніякої проблеми не бачив. Вважав, що одружуватися аби з ким лише тому, що йому уже за тридцять, це просто дурниця. Спочатку треба міцно на свої ноги стати, подбати про те, де жити, за що родину годувати, а потім уже і женитися.

Так, у його молодшого брата і дружина, і діти є, але от тільки він весь час за допомогою то до батьків, то до нього звертається. Що ж це за життя таке сімейне, коли чоловік свою родину сам забезпечити не може та у батьків на шиї сидить?

Звичайно, Олександр не планує все життя бути сам. В останній час усе частіше замислюється про серйозні стосунки. У нього зараз є жінка, вони проводять разом час, але це не та людина, з якою хочеться пов’язати свою долю.

Можливо, й правильно дехто каже, що з одруженням не варто затягувати, бо тоді стаєш дуже перебірливим. Насправді Олександр ніколи не страждав від нестачі жіночої уваги. А тепер, коли у нього і квартира власна, щойно після ремонту, і машина елітної марки, так і взагалі, охочих вискочити за нього заміж хоч у чергу став. Але отого єдиного, справжнього кохання він так і не зустрів. Хоча, було колись по молодості.

Коли вчився в університеті, сподобалася йому його однокурсниця. Вони рік зустрічалися. Олександр уже весілля планував, але грошей на нього не було й він подався на заробітки за кордон. Коли повернувся, його кохана уже була з іншим.

Не можна сказати, що це стало для нього травмою на все життя, але після того він став більш обачний, усе придивлявся до потенційних наречених, оцінював. А зараз і тим паче не хотілося йому, щоб майбутню обраницю більше приваблювали його квартира та машина, ніж він сам.

Батьки тему його одруження як правило не зачіпали. Не хотіли ворушити минуле, переживали за нього, хоча він сам про свою першу невдалу спробу створити сім’ю уже давно забувся. Батьковій же рідній сестрі Галині його парубкування ніяк спокою не давало. Вона навіть декілька разів до нього додому дівчат знайомитися приводила, сватання влаштовувала.

– Сашко, тобі уже за тридцять, коли ти дітей збираєшся заводити? Вони ще до школи ходитимуть, а ти уже на пенсію збиратимешся? – любила повторювати тітка Галина. – Чи з дітьми візьмеш, чужих будеш няньчити?

Колись Олександру терпець увірветься і він їй порадить за своїм сином краще наглядати. Той у тридцять чотири роки уже третій раз нещодавно одружився. То так, на її думку, краще?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × 5 =

На ювілей до своєї матері Олександр приїхав на новій машині. До батьків він навідувався часто, а от подібні сімейні свята не любив. Знову усі будуть допитуватися, коли ж він нарешті жениться та сватати за нього своїх знайомих. Чому усі так переймаються, що він у свої тридцять три ще не одружений та власних дітей не має?