Надію я дуже кохав, навіть і гадки не мав, що вона так цинічно зі мною вчинить. Та все ж коли вона пішла від мене, я вирішив повернутися до своєї колишньої дружини, тим паче у нас спільний син.

Я пішов з родини через те, що закохався в іншу. Тоді я був у шлюбі з Мариною вже 6 років і ми виховували 4-річного сина Артема. Якось я прийшов на роботу і просто лишився розуму. Новенька менеджер Надя підкорила мене з першого погляду. Я тоді збагнув, що ніколи не кохав свою дружину.

Це жахливе відчуття, коли ти раптом розумієш, що живеш з людиною, яку ти не кохаєш. І я нікому не побажаю закохатися в іншу жінку, вже маючи дружину. Я взагалі з тих чоловіків, які не зраджують дружинам. Так, це може й смішно зараз від мене чути, але до зустрічі з Надею я був вірним чоловіком.

Взагалі я думав, що кохаю Марину, тому з роботи повертався рано, з друзями пиво не пив та й жінок на стороні не мав. Я був начебто ідеальним чоловіком та батьком. Подруги Маринці заздрили. Та ось раптом я й думати ні про кого не міг, окрім як новенької співробітниці в нашому офісі.

З Надею ми почали спілкуватися ледь не з першого дня нашої зустрічі і якось все так закрутилося, що вже через два-три місяці ми стали коханцями. Надя молодша від мене на 6 років, зовсім не схожа на мою дружину. Ще ніколи в житті ні  ким мені не було так легко. Здавалося, Надя затьмарила мій розум. Довго приховувати таємні відносини я не міг. Я чесно розповів дружині все як є і ми вирішили розлучитися. Бачитися з Артемом, Марина не забороняла, а навпаки просила іноді з ним побути, коли самій потрібно було йти кудись у справах. Матеріально я допомагав, хоча моя дружина має заможних батьків і ніколи не знала ні в чому потреби. Марина не працює, оскільки має бізнес: батько купив їй маленький магазинчик і вона іноді туди навідується. Та сама дружина не надто й цими справами переймається, їй допомагають. Тож вона така собі формальна бізнесвумен, яка отримує прибуток, але працюють за неї батьки. Мабуть, це нас завжди та відрізняло. Я звик всього досягати сам, маю престижну роботу та гарний заробіток.

З сином я бачився ледь не щодня. Надію це не на жарт дратувало, адже після розлучення я почав жити з моєю коханкою і та дуже ревнувала мене до колишньої та сина. Так ми жили пів року, на вечерю я завжди отримував порцію Надіїного незадоволення та образ. Вибачався перед нею подарунками, бо розумів – їй важко прийняти, що у моєму житті завжди будуть син та його матір.

Та ось одного разу я прийшов раніше додому й почув, що Надя з кимось захоплено розмовляє, виявилося з подружкою з нашої роботи.

«Та я ще трішки та машину отримаю. Думаєш, я його ревную? Мені взагалі все одно. Аби б швидше вже він відчув почуття провини та подарував мені червоненьке авто», – вихвалялася Надя.

Виявилося, Надя розповіла про наші стосунки на роботі й усі вже знали, який я підкаблучник. Я займаю керуючу посаду, тож моя репутація значно постраждала. Мабуть, й говорити не варто, що я маю на роботі заздрісників та конкурентів, які вдало користуються плітками.

За місяць моє місце зайняв Олег, який давно задивлявся на моє крісло та… Надю. Дівчина ж одразу зі мною попрощалася, сказавши, що їй з невдахами не цікаво й завела службовий роман з Олегом.

Я був розчавлений морально, довелося піти влаштуватися  в іншу фірму. Так я отримую меншу зарплатню, але все ж таки ніхто не знає, що мене обвела навколо пальця молоденька гарненька Надя.

Одного разу я вирішив прийти до Марини та поговорити. Завітав до них з сином з величезним букетом, моя дружина спокійно прийняла мене назад у родину. Я їй дуже вдячний за розуміння та виваженість. Все ж таки зраду пробачити – це не просто. Зараз ми живемо ще краще, ніж раніше. Я ж зарубив на носі: якщо обрав дружину – будь з нею до кінця життя та не розмінюй родину на короткочасні захоплення.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × 2 =

Надію я дуже кохав, навіть і гадки не мав, що вона так цинічно зі мною вчинить. Та все ж коли вона пішла від мене, я вирішив повернутися до своєї колишньої дружини, тим паче у нас спільний син.