Наглість — не знає меж! Лікарі та “турботливі” пацієнти

Моя кума Марія працювала в лікарні й одного разу розповіла мені цікаву історію. Якось, під Новий рік, до її кабінету на прийом зайшла пацієнтка і пригостила 5-ма цукерками. Їй звісно не потрібні ніякі подарунки, тим паче 5 цукерок. Проте Євдокія сама захотіла “пригостити” Марію.

Цю пацієнтку Марія  добре знала. Одного разу навіть зустріла її біля свого дому, проте жила кума  далеко від лікарні в якій працює. Як пізніше стало ясно, неподалік мешкав син жінки. Та кума не надала цьому особливого значення.

Прийом закінчився, а Євдокія не спішила йти.

— Ще щось? – спитала Марія.

— Так. Дайте свій номер?

Кума одразу й не зрозуміла.

— Я не маю робочого телефону.

Євдокія впевнено і ствердно промовила:

— Ні, не робочий. Ваш особистий номер.

Ото нахабство. Особистий на те він і є особистий, що для вузького кола осіб. А ця нахаба не те, що просила його, вона вимагала!

— Для чого вам мій номер?

Відповідь її шокувала:

— Ну як це, скоро свята, а як сину стане погано, йому ж ніхто не допоможе, а так він вам подзвонить і ви прийдете, ви ж не далеко живете.

Вираз обличчя Марії говорив сам за себе, та пацієнтку це ні на хвильку не збентежило, навпаки, вона продовжила розмову у тому ж дусі :

— Не хочете дати, так?

З якого дива Марія мала це робити? Вона теж в першу чергу людина, хоче спокійно відсвяткувати з сім’єю, відпочити врешті-решт. А як її чоловік мав би сприйняти таке? Вона піде до малознайомого їй сусіда залишивши рідних? Може всім пацієнтам номер залишити? Нехай ще й своїм друзям і родичам пороздають, чого ж жаліти.

Марія мала, що їй сказати, проте була стриманою:

— Ви знаєте, я не відповідаю на незнайомі номери. До того ж лікування по телефону не практикую і не вітаю. Краще хай викличе швидку, коли погано стане.

В ту хвилину кума подумала: – це ж вона вважала, що за 5 цукерок я зобов’язана їй номер дати і дозволити дзвонити будь коли?

 Добре що тільки 5, а не кілограм, а то прийшлось би мабуть цілодобово з ними бути, або й переїхати до них.

Довгий час Марія працює, а пацієнти продовжують дивувати й досі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + eighteen =

Наглість — не знає меж! Лікарі та “турботливі” пацієнти