Найкраща няня – це мама

Марія ніколи не була домогосподаркою, тому не дивно, що коли вона стала мамою – одразу постало питання пошуку хорошої няні. Як виявилося це питання не просте, не кожній людині можна довірити свого шестимісячного сина. Але Марія не здавалася і їй допомогла випадкова зустріч. В магазині дитячих товарів вона познайомилася з Тетяною, яка працює вихователькою в дитячому садочку вже 10 років. Жінки розговорилися і Марія запитала чи не хотіла б Таня працювати в неї. Це був хороший вихід для обох. Марія отримала б досвідчену няню, а Таня продовжувала б робити свою улюблену роботу, але при цьому отримувати в рази більше.
На тому і домовилися. Через два тижні Тетяна прийшла на свою нову роботу. Маленький Артемко сприйняв свою нову няню дуже добре і Марія видихнула з полегшенням, тепер можна було спокійно виходити на роботу.

Тетяна і справді була дуже хорошою нянею, вона неймовірно любила Артемка, а десятирічний досвід роботи з дітьми явно давав позитивний результат. Марія не могла натішитися своєю нянею. Одного разу вони навіть взяли її з собою в гості, щоб та приглянула за сином, поки батьки спокійно відпочиватимуть з друзями. Всі захоплювалися нянею-Танею:
Маша, як тобі пощастило знайти таку хорошу людину, таку класну няню для свого сина. Подивися як вони разом гарно дивляться, вона ніби мама його.

Вечір пройшов добре, але Марії все не давали спокою слова друзів, які говорила, що Таня поводитися з дитиною, ніби мама.

-Вона ж не мама. Я – мама. Таня – няня, і має поводитися відповідно.

Насправді все набагато складніше. Тані було 32 роки, вже р0злучена. А вся річ у тому, що вона не може мати дітей, через те і працювала в садочку, віддаючи свою любов там, тому коли їй запропонували доглядати за Артемом – вона була неймовірно рада. Вона віддавала йому всю свою материнську любов і так сильно прив’язалася до дитини, що навіть, говорила до нього: «мій синочок».

Марія і раніше помічала це, але не надавала особливого значення, проте, коли це помітили сторонні люди – вона не на жарт захвилювалася. Це може бути травма як для Тані, так і для дитини. Марія посеред ночі збудила свого чоловіка:

– Чуєш, я більше не піду на роботу, я буду сидіти з дитиною.

-Добре, як скажеш, – пробурмотів чоловік і повернувся на інший бік.

Зранку Марія повідомила Тані, що більше не потребуватиме послуг няні, оскільки вирішила сама доглядати за дитиною, вона не хоче пропустити його найважливіші моменти в житті. Таня була дуже засмученою цією новиною, але що вона могла сказати, вона просто няня.

Через два тижні Тетяна попрощалася з Артемком і повернулася працювати назад в дитячий садочок.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

sixteen − twelve =

Найкраща няня – це мама