Нам теж би не завадило допомогти

Поділюся із вами своїм болем, хоч і багато хто може мене покритикувати за це.

Нещодавно вийшла заміж, хочемо із чоловіком жити окремо, але поки що не вистачає на це коштів, а знімати могли б спробувати, але це тільки розтрати й буде ще важче відкласти на щось власне. Живемо у батьків чоловіка.

Сусіди дивуються що це ми ще зі батьками, адже старший брат і сестра чоловіка після весіль одразу починали жити окремо. Сусідка мені розповіла, що коли сестра мого Олега вийшла заміж, то батьки одразу продали дорогий автомобіль, що коштував біля 15 тис. доларів та разом із батьками її чоловіками купили дітям квартиру й ті зараз живуть у місті.
Син коли одружувався теж – отримав престижну посаду у фірмі батька для себе й для своєї дружини, згодом вони теж відклали кошти й купили власне житло.

Я теж маю хорошу роботу та Олег добре заробляє не жаліємось, але як на мене це трохи несправедливо. Батьки зараз нам не допомагають, харчі ми в будинок теж купуємо по черзі, ми іноді й кращі та більше, хоч і не маємо власної компанії. Не хочу бути корисливою, мені не потрібні чужі гроші, але нам теж би не завадив матеріальний поштовх у житті.

Щось це і смішно, і сумно одночасно, бо не знаю що робити. Так це жити не заважає, але це їсть мене із середини, ми й з чоловіком почали все частіше й частіше сваритись з цього приводу, батьки нічого не підозрюють. Але думаю можливо це сісти й обговорити всім разом, адже це нас тривожить. А стільки гніву збирається боюсь щоб не вилилось у щось погане, а батьків чоловіка я все-таки поважаю й не бажаю їм зла.

Як бути далі, можливо хтось був у схожій ситуації, дайте, будь ласка пораду!

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × five =

Нам теж би не завадило допомогти