Напевно, навіть від своїх батьків я був би готовий отримати в подарунок таку суму грошей, але від батьків дружини – ніколи. А все ось чому.

Коли ми з Іриною одружились її батьки допомогли нам купити квартиру. Вони дали частину грошей в борг. Хоча вони й сказали, що це, мовляв, подарунок дочці й ми можемо гроші не повертати, я для себе вирішив, що краще зароблю й віддам. Пройшло уже кілька років, більшу частину грошей ми повернули, але залишилась ще пристойна сума, яку я теж планував з часом віддати. Звичайно, зараз у нас двоє маленьких дітей і працюю тільки я, тому заощаджувати стає тяжче, ніж раніше. Й, хоч тесть з тещею не наполягали, але повернути борг – було для мене справою принципу. Напевно, навіть від своїх батьків я був би готовий отримати в подарунок таку суму грошей, але від батьків дружини – ніколи. А все ось чому.

З того часу як ми поселились в новій квартирі, батьки Ірини, хоч і живуть на іншому кінці міста й не мають власного автомобіля, але приїздять до нас щодня. Через те, що засиджуються допізна, а повертатись додому маршруткою ввечері складно, частенько залишаються в нас ночувати. Звичайно, мені як чоловікові, що тяжко працює протягом дня, хочеться ввечері після роботи просто розслабитись, а тут, окрім дитячих криків, ще тесть з тещею.

Батько Ірини вважає в нас вдома себе повноправним господарем, адже він позичив нам гроші на придбання квартири. Тому частенько він береться щось ремонтувати або розкладати мої інструменти, як йому подобається. Я намагався пояснити тестеві, що це мій дім і я не хочу, щоб хтось тут встановлював свої порядки, але чоловік тільки ображається, мовляв, зять в нього невдячний.

Мати дружини не любить стукати, заходячи в нашу спальню. Їй, напевно, й на думку не спадає, що у нас є якесь особисте життя, або я, елементарно, можу там передягатись.

Нещодавно батько Ірини сказав нам «радісну» новину: вони затіяли в себе ремонт і хочуть на місяць-другий переїхати до нас! В цей момент я просто не витримав. У них є дача, де цілком пристойні умови для проживання, також в брата Ірини є власна квартира, повністю куплена батьками. Він живе один у двокімнатній квартирі, чому б не переїхати на час ремонту до нього? Коли я поставив це питання тестеві, той сказав, що позичив мені гроші й тепер має повне право пожити в нас скільки захоче.

Мене його слова настільки обурили, що вже наступного дня я взяв кредит на ту суму, яку був винен батькам дружини й прийшов до них, аби повністю розрахуватись. Я поклав гроші на стіл й сказав, що віднині ніхто нічого нікому не винен і попросив їх більше до нас не приходити. Так, можливо, це трохи жорстко, але іншого виходу в мене не було.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × four =

Напевно, навіть від своїх батьків я був би готовий отримати в подарунок таку суму грошей, але від батьків дружини – ніколи. А все ось чому.