Наталя дуже любила Артема. Її очі світилися від щастя. В одну хвилину їхній шлюб почав руйнуватися. Коли в родині появилися діти,чоловік став дуже роздратований. Підозріла поведінка чоловіка штовхала Наталю до поганих і нав’язливих думок. Вона вирішила довіритися своїм почуттям.

Наталя і Артем ще зі студентських років відчували симпатію одне до одного. Вони часто гуляли разом. Наталя завжди допомагала Артемові при підготовці до іспитів. Спочатку це нагадувало дружні стосунки. Але, за традицією, вони переросли у справжню симпатію.

Наталя завжди підтримувала хлопця, вселяла йому віру в себе. Артем взамін дарував їй своє серце. Він назавжди потонув в її очах. Разом вони переживали хвилини щастя та печалі. Вони йшли по життю разом. Коли в Артема помеrла мама, Наталя була поруч. Вона втирала своїми руками його щирі сльози,свою біль вони переживали на двох.

Час проходив. Вони вже давно не студенти, а дорослі зрілі люди. Артем працював в банку. Наталя мала свій салон краси. На вихідні вони їздили за місто, часто гуляли та відвідували театр. Жити їм було легко і гармонійно. Справжньою радістю для подружжя стала новина про вагітність Наталі. Тепер їхня сім’я збільшиться і їх буде четверо.

Наталя чекала на двійню. Радості не було меж. Артем розумів, що тепер йому доведеться працювати ще більше, адже всі матеріальні проблеми скорим часом зможе вирішувати лише він. Наталя дуже раділа новині,але десь прокрадався жаль за своєю улюбленою роботою. Вона була щасливою, адже робила те, що любить.

Через певний час у подружжя народилися двійнята. Дві красуні:Вікторія і Анастасія. Артем і Наталя дуже  тішилися. Перші дні дівчатка були спокійні, переважно спали. Щасливі батьки не відходили від немовлят.

Час проходив. Тепер Наталя стала домогосподаркою. Вона повністю занурилася в сімейні справи, була хорошою матір’ю для своїх дітей. В якийсь момент вона відчула, що чоловік став до неї холодним. Вона помітила, що він постійно затримувався на роботі. Артем вже не проводив теплі бесіди з дружиною. Він пояснював це втомою після  важкої роботи.

Наталя зрозуміла, що він вже не потребував її підтримки. Від цього їй ставало гірше. Кожен день для неї був одноманітним. Вона бавилася з дітьми і готувала їжу для чоловіка. Артем приходив з роботи, вечеряв і одразу йшов спати. Теплі розмови вже були в минулому.

На вихідні Артем запропонував разом поїхати за місто у маєток. Вони давно вже разом ніде не їздили.  Наталя з радістю погодилася. Теплого суботнього ранку Артем з сімє’ю вирушили в маленьку подорож.

Діти по дорозі плакали, вередували. Наталя попросила чоловіка заїхати до аптеки.

«От і відпочинок розпочався»,- знервовано промовив Артем.

«Ти знаєш, коли я чую крик доньок я ні про що інше не можу думати»,- відказала Наталя.

«А мене крик дратує. І я на вихідних волію відпочивати, а не вислуховувати це!»

Від почутого в жінки затремтіли руки і коліна. Вона вже давно відчувала, що чоловік охолов до неї. І причиною цього, мабуть, була неготовність до дорослого і сімейного життя Артема.

Відпочинок завершився так і не розпочавшись. Вони приїхали додому. Так і минув весь день.

Проходив час. Наталя взагалі втратила зв’язок із чоловіком. Вона мучила себе догадками і не могла  зрозуміти: Від коли Артем став таким чужим? Підкрадалися здогадки про зраду.

Наталя не хотіла підпускати ці тривожні думки.

Одного разу Артем прийшов зовсім розлюченим. Він спитав Наталю, що вона думає робити після декрету.

– Я працюватиму в своєму салоні. Дуже сумую за своїми клієнточками.

– Кохана, а якщо я тобі скажу, що його вже не існує? Якщо я скажу, що не зміг його зберегти, бо кредитори  взяли його під заставу?

– Тобто?Мій салон? Але ж я всю душу в нього вклала.

Гіркі сльози капали з очей Наталі. Вона знала, що її кредит наростав, але не сподівалася, що такою ціною втратить всю справу життя.

– Весь час я боровся за нього. Не спав ночами. Хотів для тебе …не зміг…Вибач за все.

Наталя була в розпачі, але разом з тим вона щиро раділа, бо її сім’я ціла, чоловік її кохає. Вона зрозуміла поведінку Артема і ласкаво обійняла його. Вони знову сиділи разом і щиро розмовляли як колись. Наталя  знову стала для свого чоловіка головною опорою, а діти – сенсом життя

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

fifteen − 5 =

Наталя дуже любила Артема. Її очі світилися від щастя. В одну хвилину їхній шлюб почав руйнуватися. Коли в родині появилися діти,чоловік став дуже роздратований. Підозріла поведінка чоловіка штовхала Наталю до поганих і нав’язливих думок. Вона вирішила довіритися своїм почуттям.