Навіть в день свого весілля я думав не про свою наречену, а про колишню дівчину

Оля була моїм першим коханням. Ми познайомились в музичній школі, коли обом було по десять. Потім, уже подорослішавши, ми почали грати разом в оркестрі. Все склалось так, що ми почали зустрічатись. Оля здавалась мені ідеальною. Хоча я й досі вважаю її такою.

Не знаю, чим я думав в той момент, коли зрадив коханій за день до весілля з її сестрою. Звичайно, мовчати про це не було сенсу, тому я дізнався Олі. Ми розійшлись, ще й з великим скандалом. Я навіть не намагався випросити пробачення в коханої, адже розумів, якого болю їй завдав своїм вчинком. Намагаючись втекти від мук совісті, замість весільної подорожі я поїхав на заробітки за кордон.

Повернувся я тільки через три роки. Саме тоді дізнався, що Оля вже вийшла заміж за хлопця, разом з яким ми колись грали в оркестрі та чекає від нього дитину. Я не робив ніяких спроб зустрітись та поговорити з колишньою дівчиною, а коли випадково зустрічав її в місті, вона навіть не бажала зі мною вітатись. Я все ще кохав її, але змінити нічого не міг.

Якось познайомився в кафе з хорошою дівчиною Уляною, яка була на чотири роки молодша. Вона одразу закохалась в мене, я відповів їй взаємністю. Намагаючись забути своє попереднє кохання, я зробив Уляні пропозицію й вона погодилась. Але навіть в день свого весілля я думав не про свою наречену, а про колишню дівчину. Оля стояла в мене перед очима, коли я цілував Уляну.

Пройшло шість років. У нас з Уляною підростає синочок. Дружина кохає мене й намагається зробити так, щоб вдома я почувався комфортно й затишно. Вона чудово готує. Окрім того, Уляна доглядає за собою й стала ще гарнішою, ніж в день нашого знайомства.

Але кожного разу, зустрічаючи в місті Олю, яка після трьох вагітностей набрала зайву вагу й, за словами знайомих, почала зловживати алкоголем, я все ж розумію, що досі не можу її відпустити й кохаю її. Не можу собі пояснити чому, адже видимих причин для цього немає – вона давно не красуня, ще й почала пити. Звичайно, я розумію, що у нас не вийшло б нормальної сім’ї, але все ж щодня думаю про Олю.

Не знаю, як далі бути. Розумію, що рано чи пізно це зруйнує мою сім’ю.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + six =

Навіть в день свого весілля я думав не про свою наречену, а про колишню дівчину