Найменше, де я хотів опинитися, так це у дитячому будинку.

Я ріс в повноцінній сім’ї. В нас завжди панувала любов, взаєморозуміння та повага один до одного. Але не очікувано для нас мама вирішила піти із сім’ї. Вона знайшла собі нового чоловіка, та після того, як вона призналася, зібрала речі та покинула нас. Ми хотіли вплинути на неї, та змінити її рішення. Але вона твердо стояла на своєму. Обіцяла, що не забуде про мене, та буде приходити в гості.

Всі клопоти впали на плечі батька. Я бачив як він старався, щоб я не був гірше за інших дітей, та щоб задовольнити мої потреби. Звичайно, грошей на все не вистачало.

Батько з часом зірвався, та почав пити. Могло дійти до того, що він підіймав на мене руку. Я старався якось замаскувати всі синці, аби ніхто не дізнався. Та люди не такі ж дурні, вони все зрозуміли. Доходило і до того, що він міг піти з дому і пропасти на декілька днів. На мої дзвінки не відповідав.

Сусіди знали про все, та бажаючи мені добра звернулися до відповідних служб. Повідомили, що відбувається у нашій родині. Найменше де я хотів опинитися, так це у дитячому будинку. Куди б мене забрали після цих скарг.

Мама як тільки дізналася про це, то відразу приїхала, щоб забрати мене до себе. Зі своїм чоловіком вона поговорила, та він не заперечував. Батька з того часу я більше не бачив. Тоді життя у мене налагодилося. Я з відзнакою закінчив школу, та вступив до університету. Я розумію, що це все завдяки матері.

Через 18 років таки батько об’явився. Мав вигляд не з найкращих. Почав просити, щоб ми його прийняли назад. Що все ще може налагодитися і ми будемо як раніше щасливою сім’єю.

Я, як і мама не хочу нічого змінювати. Думаю, вона прийняла правильне рішення покинувши його. Всі ці роки він і не згадував про мене. Не приходив у гості. Не цікавився як у мене справи. Тепер і я не бажаю, щоб він був присутнім у моєму житті. Стільки всього сталося, про що я б хотів розповісти, але вже пізно. Занадто пізно.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen − 4 =

Найменше, де я хотів опинитися, так це у дитячому будинку.