Не все те золото, що блищить. Чуже — не завжди краще

Я довго не міг відвести очей від дружини свого нового сусіда Андрія. Вона запала в моє серце.

Моя ж дружина стала нестерпною і я не міг її терпіти. Чесно признатись, коли ми одружувались, я теж не палав коханням до неї.

З вигляду я був чоловіком спортивної статури, високий і в міру привабливий. Тож увагою жінок міг завжди похизуватись.

Я навмисне зав’язав дружні стосунки з Андрієм, щоб частіше бачити його дружину Софію. Я так сильно бажав її, що приходив з будь-якого приводу і без нього. На мою думку, сусід — сіра миша, а Софія занадто красива для нього. І саме я відповідна для неї партія.

В моїй голові неодноразово пробігали мрії, як я з такою красунею відпочиваю на морі. Всі навколо кидають на нас заздрісні погляди й від щастя ми літаємо неначе у хмарах.

Андрій був простим, відкритим і працьовитим чоловіком. Нічого не помічаючи, він завжди був заклопотаний якимись побутовими справами.

Я мав власну точку на ринку і відчував себе успішним бізнесменом.

Стараючись звабити Софію, я всіляко підштовхував її до зради. І ні крапельки не докоряв собі за це. Закидував компліментами чи просто приходив з голим торсом. І Софія все ж піддалась спокусі. У нас завертівся роман.

Через деякий час я зі скандалом розлучився з дружиною, після чого та поїхала жити до батьків. А Софія покинула Андрія і перебралася до мене.

Проте, солодкого життя у нас не трапилось.

Ображена дружина часто влаштовувала скандали. Навідувалась, влаштовуючи сцени ревнощів. А Андрій надзвонював і просив допомогти то пральну машинку налаштувати, то розібратись з мультиваркою. Одним словом сусіди часто могли спостерігати веселі пригоди нашої парочки.

Софія завжди бігла до Андрія після кожного його дзвінка. Вона відчувала, що винна перед ним і зробила йому боляче. Та і як, не як 10 років прожили разом.

Холдинг в якому працювала Софія, був на межі банкрутства. Вона стала пригніченою і впала у депресію. Вдома Софія беземоційно сиділа дивлячись телевізор.

Її Андрій завжди був до неї уважним і турботливим, тому від мене та вимагала того ж. На додаток, вона взялась порівнювати мене і мої вчинки з усім, що робив Андрій.

Мене охоплювали й ревнощі, і злість одночасно. Я звик, що моя дружина обожнювала мене, тримала все в порядку без нарікань, в той час, коли я просував бізнес на ринку.

Бурхлива пристрасть швидкоплинно нас покинула. Розпочались докори, сварки та образи одне на одного. Не менш цікавим був і той факт, що мій бізнес, заробіток стали применшуватись, та і я сам став знервованим і напруженим. Таким, я все менше подобався Софії. Та й, якщо бути чесним, я боявся признатись самому собі, що скоїв велику помилку.

Шукаючи розуміння і спокою Софія часто заходила до Андрія, де й знаходила все це. Був випадок, коли вона залишилась там на ніч, а потім прийшла через три тижні, щоб забрати свої речі. До цього часу, я старався її уникати, бо страшенно не хотів виясняти стосунки.

Я не міг знайти собі місця, бо, на сам перед, Софія зачепила мою гордість. Та все ж чекав її, писав смс. Та після того, як вона забрала свої речі, я вирішив махнути на все рукою. Позичив у знайомого грошей і поїхав до Єгипту розвіятись.

Дуже скоро Андрій і Софія з’їхали. Вони перебрались до тітки Андрія, яку потрібно було доглядати, а цю квартиру здавали в оренду. У мене ж справи гірші. Бізнес на ринку то йшов вгору, то вниз. Дружина вирішила до мене не повертатись. Ходять чутки, що вона зараз живе зі своїм однокласником, з яким колись зустрічалась.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twelve + seventeen =

Не все те золото, що блищить. Чуже — не завжди краще