Нелегке життя дівчинки

У житті Романа стало все налагоджуватися. Дружина красуня. Чудова донька. Нещодавно придбали квартиру у хорошому районі міста. Здавалося ,все чудово, чого хотіти ще ?

Нещодавно, ми відсвяткували 5 рік як  стали сім ‘єю. Не завжди у нас було все так добре. Раніше мешкали у невеличкій кімнаті у гуртожитку з маленькою дитиною. Економили на всьому, старалися відкласти якомога більше грошей, щоб купити власну квартиру.

Цих грошей, однак, не вистачало для здійснення нашої мрії. Ми бралися за різну роботу аби досягнути бажаного. І тут моїй дружині запропонували роботу на посаду директора салону краси, що правда це в іншому місті. Ми, довго не думаючи, зібрали свої речі та без вагань вирушили на зустріч нашим мріям.

Весь свій час ми присвячували роботі, що на донечку його майже не вистачало. Бачилися лише у вечері й далі знову кожен повертався до своїх справ.

Звичайно, відпочивати теж потрібно, тому ми взяли відпустку та вирішили поїхати на кемпінг в гори з друзями. Даринку ми відвезли до батьків, оскільки такий відпочинок був для неї небезпечний. Не знали і як обернеться він для нас. Стався нещасний випадок Роман зірвався із гори. Медики боролися за його життя, але врятувати його не змогли, були завдані множинні травми несумісні із життям.

Щодо Анни, то вона немов народилася у сорочці. Хоч лишилася живою, але назавжди буде прикутою до ліжка. Даринка допомагала у всьому мамі та старалася підтримати її у такий складний час.

Дитинство для неї вважалося закінченим, прийшлося шукати підробітки аби вистачало грошей на їжу. Адже багато коштів пішло на лікування.

Через декілька років і мами не стало.

Оскільки рідних у дівчинки не було, то єдиним варіантом був дитячий будинок.

Дарина була старанною ученицею. Вона завжди хотіла, щоб батьки нею пишалися.

Після такого зовсім нелегкого життя Даринка вважала дитячий будинок своїм другим домом. Він зробив дівчинку більш стресостійкою, відповідальною. До неї завжди можна звернутися за допомогою, також вона є вірним товаришем та другом.

Зараз дівчинка навчається у 5 класі. Думаю доля буде прихильною до неї та все добро зроблене нею повернеться їй.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 − one =

Нелегке життя дівчинки