Неочікувана зустріч в магазині

МагазинСтою в черзі до касиІ поряд стояв охоронецьякий здавався мені дуже знайомимЯ подивилася на бейджик.

– Михайло?

– Такможу чимось допомогтиКатя ?

– Яка неочікувана зустрічскільки років ми вже не бачилися.

Михайло був моїм першим коханняммені тоді ще заздрили всіщо маю такого хлопцяМи вчилися в одному університетіЯк зараз памятаюяк він постійно возив мене на навчання на волзіхоча вона була батькаале все ж дівчата всі були в захваті.

Він будував великі плани на майбутнєХотів відкрити свій бізнес.

Гуляли ми кожного вечораМіша водив мене по різних закладахНу дуже він любив піцуТа про подарунки не забував й жодна наша зустріч не обходилася без квітівА я дуже любила танцюватиТа мріяла займатися цим професійноТому і дискотеки ми не оминали.

Як виявилосявін був ще тим серцеїдом і повз жодної спідниці спокійно пройти не мігТому вже через два місяці наших стосунків ми розійшлисяВін покинув мене.

Спочатку він все рідше кликав мене гулятиміг днями не підіймати слухавкуПояснюючи тимщо у нього багато справ,він старається, щоб у майбутньому ми не потребували ні в чому. Та якогось дня він лише написав смс в якій йшлося, що нам потрібно розійтися.

Я хотіла з ним поговорити в останнє, вияснити в чому справа. До університету тимчасово він не ходив, уникав будь-якої зустрічі зі мною. Але всі мої зусилля були марними, мені здавалося що я знайшла своє кохання на все життя. Як виявилося, я помилялася і від того мені ставало ще гірше.

  З того часу пройшло вже 25 роківІ перед собою я бачу звичайного охоронця в супермаркеті.

З бізнесом таки не вийшло? – запитала я.

Я спробував відкрити свою справуале не передбачив деяких ситуаціїта втратив на цьому всі свої     заощадження.

 Підійшла моя чергая розплатилася за продукти та пішлаАле перестати думати про Михайла я не могла.

 Через декілька днів ми знову зустрілися в магазиніЯ запропонувала відійти поговоритита випити десь кави. Біля магазину поряд була кавярня.

Вибачя зрозумівщо зробив велику помилку покинувши тебе.

Михайледосить про це говоритинехай це вже лишиться у минуломуЯ давно вже відпустила тебета зараз щаслива дружина та мама.

Тепер ти думаєшщо я невдахаТа я і згідний з тобоюВ мене були грандіозні планиякі я хотів втілити у життя. А зараз хто яякийсь простий охоронець у супермаркетіМожеш і не відповідатия ж бачу. Хоч у особистому житті не так погано, з дружиною ми вже 20 років разом. Маємо трьох дітей. Та вже й дідусем я став. Три місяці тому народився внук у мене. Тому аби забезпечити сім’ю, я беруся за всю роботу.

справді рада , що в тебе склалося все добре.

-А дитячу мрію я таки здійснила. Відкрила власну школу танцю. Тепер допомагаю своїм учням стати на крок ближче до своєї мрії.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + eighteen =

Неочікувана зустріч в магазині