Нещодавно діти заговорили за весілля, але яке весілля, якщо їм тільки по 20 років. Нам з дружиною знадобився час, щоб все прийняти, адже дочка стояла на своєму. Ми вирішили подарувати молодятам квартиру на весілля, почувши це, батько нареченого зразу зблід.

– Я здогадувався, що у моєї дочки є хлопець, але не думав, що все зайде настільки далеко…Нещодавно вони заговорили про весілля, але яке весілля, якщо їм тільки по 20 років, розповідає 45 річний Тарас Вікторович. Нам з дружиною знадобився час, щоб все прийняти, адже дочка стояла на своєму.
Незабаром ми дізнались, що діти хочуть взяти кредит після весілля, щоб придбати житло. Хоч у них і гарний заробіток, але ми вирішили допомогти молодій сім′ї з придбанням квартири. Ми люди не бідні, тому можемо дозволити собі зробити молодятам такий подарунок. Вирішили з дружиною розповісти їм все на весіллі.

– Ми давно вже хотіли подарувати нашій дочці квартиру! – розповідає Євгенія Вікторівна.Думали ще після закінчення школи зробити їй подарунок, але чоловік сказав, нехай подорослішає, тоді буде розуміти цінність подарунку більше.

Минув тиждень, наречений Олексій прийшов на заручини до нашої Віки. Ми дуже переживали, щоб все пройшло добре, адже бачили, що для нашої доні це важливо. Ми познайомились з батьком нареченого. Він виявився досить хорошим та приємним чоловіком, про Олексія теж склалася хороша думка – розумний, працьовитий, любить нашу Віку. В нас зразу зав′язалась розмова.
Виявляється мама Олексія померла 10 років тому від раку. Це жахливо. Віктор Петрович сам ростив сина, хоч як це важко не було. Спочатку, мовляв, розклеївся, почав пити, але потім заради сина взяв себе в руки. Випивши декілька чарок, я все-таки проговорився про наш подарунок на весілля. Олексій сказав, що це дуже дорого і сам зможе заробити грошей на житло, але все ж таки ми переконали дітей, що це від чистого серця.
Я звернув увагу на Віктора Петровича, він зразу зблід. Я запитав, що сталось? – Знаєте, свате, – говорить він,- я стільки років старався дати моєму сину все, але не зміг, а тут ви за 10 хвилин дали йому більше ніж я за 20 років. Мені зразу стало ніяково і водночас школа цього чоловіка. Я пояснив йому, що ми тепер одна сім′я і будемо допомагати один одному хто чим може.

На весіллі ми подарували дітям ключі від 3-х кімнатної квартири. Вони не очікували що їхнє перше спільне житло буде настільки великим. Батько Олексія запропонував зробити ремонт у їхній квартирі, адже він працює у цій сфері, все звичайно погодились.
Ось так, несподівано добре закінчилась це історія. Я розумію, що можливо був занадто прискіпливим до нашої Віки, але що ти можеш вдіяти проти справжнього кохання.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

sixteen + 20 =

Нещодавно діти заговорили за весілля, але яке весілля, якщо їм тільки по 20 років. Нам з дружиною знадобився час, щоб все прийняти, адже дочка стояла на своєму. Ми вирішили подарувати молодятам квартиру на весілля, почувши це, батько нареченого зразу зблід.