Нещодавно дізналась, що синові сестри, батьки подарували дорогий планшет, а коли мій син запитав в них, чому в нього такого немає, моя мама сказала: «Попроси, нехай батьки куплять»

Ми з чоловіком самі досягали всього в житті. Ще після одруження поставили собі за мету купити власне житло. Так, довелось багато працювати, де в чому собі відмовити, але свого ми досягли. Нехай у нас немає машини, а діти десять років не бачили моря, зате ми живемо у своїй квартирі, звідки нас ніхто не вижене. Щоправда, мене бентежить інше.

Моя молодша сестра Інна одразу після весілля привела свого чоловіка жити до наших батьків. У них двокімнатна квартира, але її це не зупинило. За кілька років сімейного життя Інна з чоловіком завели двох дітей, але й досі живуть разом з батьками, а про своє житло навіть не думають. А що? Їм так зручно. Сестра весь час в декреті, чоловік її працює на роботі, де багато не платять, але й напрацюватись до знемоги не вийде, тому нічого кращого він не шукає. Свої гроші витрачають на відпочинок на курортах та електроніку. Тато з мамою продукти купують, комунальні оплачують, а деколи ще й дітей одягають своїм коштом. Тому сестрі з чоловіком взагалі нема про що хвилюватись. Недавно я дізналась, що свою квартиру батьки повністю переписали на Інну. Мене, звичайно, це трохи обурило, адже мені навіть не сказали, але мама аргументувала це тим, що мені є де жити. Ну нехай, але мене дратує ще одне.

В мене троє дітей, а у сестри двоє. Та моїх батьки ніби й за онуків не вважають. Коли в моїх дітей день народження, то тато з мамою їм дорожче шоколадки нічого не дарують, а дітям сестри купують дорогі іграшки та велосипеди.

Нещодавно дізналась, що синові сестри батьки подарували дорогий планшет, а коли мій син запитав в них, чому в нього такого немає, моя мама сказала: «Попроси, нехай батьки куплять

Ми не мільйонери, нам з чоловіком все дається нелегко, а батьки ставляться до нас так, ніби нам гроші з неба падають. Про нас вони не хвилюються, адже нам «нічого не потрібно». А сестрі, значить, все. Мене не влаштовує таке ставлення, адже чим вона краща за мене? А мої діти? Вони ж також бачать таке несправедливе ставлення й ображаються на бабусю з дідусем. Я раніше захищала батьків в очах дітей, а зараз вважаю, що нехай думають, що хочуть. Врешті, вони й самі все розуміють.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five + one =

Нещодавно дізналась, що синові сестри, батьки подарували дорогий планшет, а коли мій син запитав в них, чому в нього такого немає, моя мама сказала: «Попроси, нехай батьки куплять»