Нещодавно сестра народила втретє. І знову історія повторилась. Цього разу чоловік не намагався виправдатися – просто поставив перед фактом

Сьогодні була в сестри. У неї щойно народилась третя дитина – Аліса.

Моїй сестрі Уляні незабаром буде тридцять. Вона щаслива мама трьох прекрасних дітей. Хотілось би сказати, що вона ще й кохана дружина, але це не так.

Ні, чоловік у сестри є. І живуть вони за матеріальними мірками непогано: будинок, машина, відпочивати літають кілька разів на рік. Але от у стосунках не все так гладко. У Тараса, чоловіка сестри, є інша жінка. Найцікавішим є те, що Уляна про це знає.

Розпочалось це ще після народження старшого сина сестри Дениска. В Уляни після пологів розпочались проблеми зі здоров’ям, тому вона майже рік не вилазила з лікарень. З малюком тоді сиділа наша мама, а Тарас тоді почав шукати утіхи на стороні.

Уляна дізналась про те, коли повернулась додому. В той момент вона зібрала речі й з малюком на руках приїхала до батьків.

Через кілька днів по неї прийшов Тарас. Приніс сто одну троянду й каблучку з діамантом. На колінах просив вибачення, плакав, клявся, що такого не повториться.

Сестра повірила й повернулася, адже в однокімнатній квартирі з батьками ростити дитину було тяжко. Тим більше, що в Уляни не було грошей на елементарні витрати.

Словом, помирились вони тоді. Кілька місяців, за словами сестри, були, наче в казці. А потім Уляна дізналась, що знову вагітна. Чоловік на руках носив, коли дізнався, що в нього буде довгоочікувана донька.

Але після народження моєї середньої племінниці Тетянки історія повторилась знову. Це була та сама жінка, що й попереднього разу – колега Тараса.

Знову були сльози, збори речей. Цього разу, тримаючи обох дітей на руках, сестра опинилась в батьківській квартирі. Але цього разу Тарас миритись не квапився. Місяць тішився свободою й тишею в домі, як ми підозрюємо, не один. Але потім, все ж прийшов просити Уляну з дітьми повернутись додому. Сестра, яка за місяць самостійного життя витратила всі свої накопичення, довго не думала й одразу повернулась.

Цього разу примирення не було настільки феєричним. Два роки прожили вони доволі спокійно. Без сварок, але й без хороших емоцій.

Нещодавно сестра народила втретє. І знову історія зі стосунками на стороні повторилась. Цього разу чоловік не намагався виправдатися – просто поставив перед фактом, що така його сутність і змінюватись заради дружини він не збирається. Говорив сестрі, що якщо вона хоче знову піти до батьків – може на місяць змінити обстановку, але потім знову повернеться.

Але цього разу Уляна навіть не збирала речі. Поплакала в ванній, мені пожалілась й продовжила жити з чоловіком, як раніше. Говорить, що це заради дітей. А я думаю, що вона просто не хоче щось змінювати.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 5 =

Нещодавно сестра народила втретє. І знову історія повторилась. Цього разу чоловік не намагався виправдатися – просто поставив перед фактом