Нещодавно вона зателефонувала сказати, що прилітає в Україну й має до мене одну справу. Мене це насторожило

Олена кілька років пішла від мене через те, що зустріла іншого. Деякий час я дуже побивався з цього приводу, адже чоловіки дуже тяжко переживають зраду. Одне тільки тішило мене – колишня дружина вирішила, що наша чотирирічна донечка Яся залишиться зі мною. Я дуже прив’язаний до дитини, адже ми чекали на появу донечки довгий час. Мені тяжко зрозуміти, як дружина могла так легко від неї відмовитись заради іншого чоловіка. Але мені так краще.

Яся своєю присутністю не дала мені впасти в депресію, адже я розумів, що якщо дозволю собі розкиснути й віддатись тузі – нікому буде попіклуватись про дитину. Моїх батьків давно немає, а мама Олени живе за кордоном і приїздить дуже рідко. Вона телефоном дізналась про наше розлучення й стала на мій бік. Теща намагалась переконати доньку, що кидати родину заради тимчасового захоплення – безглуздо, але Олені було все одно.

З колишньою тещею ми зідзвонювались рідко. В основному, вона вітала нас з донькою на свята та дні народження. А якось вона зателефонувала сказати, що прилітає в Україну й має до мене одну справу. Мене це насторожило. Які справи в мене можуть бути з колишньою тещею?

В голову почали лізти різні страшні думки: раптом вона хоче забрати в мене дитину? Або відібрати квартиру, в якій ми з Ясею живемо? Цю квартиру нам з Оленою теща подарувала на весілля, але документи були оформлені на неї.

Але мама Олени, як з’ясувалось прилетіла з іншого приводу. Вона прийшла до нас з донькою в доволі хорошому настрої. Подарувала нам дорогі подарунки – мені фірмовий ноутбук, а донечці – планшет.

– Я ось що вирішила, – сказала мені теща, коли ми попили чаю, – я вже довгий час працюю за кордоном і змогла відкласти певну суму грошей. Спочатку я хотіла їх вкласти у квартиру, яку б здавала в оренду й мала додатковий дохід. Але потім, подумавши, вирішила, що все ж куплю квартиру, але запишу її на Ясю, – жінка з ніжністю подивилась на онуку, – поки дівчинка маленька, ти здаватимеш її в оренду, а гроші йтимуть на ваші потреби. Це буде хоч якась компенсація за мою непутню дочку.

– Я навіть не знаю, що сказати…

– А, ще одне. – Теща подивилась мені прямо у вічі. – Цю квартиру, де ви живете зараз я дарую тобі. Завтра ж їдемо до нотаріуса і я все переоформлю. Ти багато настраждався від моєї доньки. Й мені шкода тебе, як рідного сина. Ти заслужив цю квартиру. Навіть, якщо ти коли-небудь зустрінеш достойну жінку й вирішиш одружитись – ця квартира все одно твоя.

Я сидів й дивився на жінку, яка виявилась набагато благороднішою за свою доньку. Вона подбала про нас з Ясею так, як не подбав би ніхто.

За кілька місяців я зустрів хорошу жінку Валю. Вона одразу полюбила мою доньку й змогла замінити дівчинці маму. Як ви думаєте, хто найбільше радів за мене? Правильно, колишня теща. Я завжди буду вдячний цій жінці за те, що вона для нас зробила.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × one =

Нещодавно вона зателефонувала сказати, що прилітає в Україну й має до мене одну справу. Мене це насторожило