«Ніколи б не подумала, що у тебе такий тато. І чому ж ти тоді виглядаєш, як опудало?»

З батьками у нас відносини були непоганими. Все, в принципі, було, як у всіх, якби не одне «але».

Мій тато чоловік доволі забезпечений. В тому плані, що заробляє він непогано. Але от тільки ми з мамою на собі це майже не відчуваємо.

Звичайно, що голодні ми не ходимо, але на цьому все закінчується. Тато категорично проти того, аби витрачати зароблені ним гроші на всілякі «дурниці» по типу салонів краси, сучасної електроніки та гарного одягу.

Не дивлячись на те, що ми прекрасно розуміємо, що можемо собі дозволити більше, змушені вдягатись в секонд-хенді, купувати найдешевшу косметику, не кажучи вже про якісь інші речі.

За останні десять років ми жодного разу не були на морі, адже тато «заощаджує». Тільки от навіщо – незрозуміло.

Щоправда, собі тато ні в чому не відмовляє. У нього сучасний автомобіль представницького класу й купа брендових костюмів. В тата найновіша модель недешевого смартфона, а ми з мамою ходимо зі старими телефонами. Усе це він пояснює тим, що йому це потрібно для роботи, а ми з мамою, окрім дому ніде не буваємо. Я, звичайно, ходжу в інститут, але думка однолітків про мене тата мало цікавить.

Та якось сталась доволі неприємна мені ситуація. Тато приїхав забрати мене після занять й це побачили мої одногрупниці. Одна із них сказала:

«Ніколи б не подумала, що у тебе такий тато. І чому ж ти тоді виглядаєш, як опудало

Її слова зробили мені боляче. Та коли я, плачучи, все розповіла татові дорогою додому, він сказав, що з мого боку дуже нерозумно брати до уваги те, що про мене думають інші.

Як не намагалась ні я, ні мама поговорити з батьком, аби виділяв нам більше кишенькових грошей – він не погоджувався.

А нещодавно тато оголосив, що йде від нас. До іншої жінки. Сказав, що вона молодша й більш доглянута, ніж мама.

В той момент мені стало дуже її шкода – як вона могла гарно виглядати, якщо тато не давав їй можливості?!

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + five =

«Ніколи б не подумала, що у тебе такий тато. І чому ж ти тоді виглядаєш, як опудало?»