Облаштували власну квартиру

Ми із дружиною живемо у чудовій квартирі в центрі міста. Власний гараж, уся інфраструктура близько. Усе просто чудово…

Але як ми до цього прийшли…

Ми вирішили збирати гроші на власну квартиру. Батьки моєї дружини вирішили нам допомогти, тому запропонували пожити у них, щоб нам вдавалося більше заощаджувати.

Все йшло чудово, батьки нам допомагали і сидіти з дитиною, і зі відкладанням на власне житло. Житло ми придбали досить швидко, допомогли мої батьки та батьки дружини. Проте це була новобудова, окрім її дорогої вартості ще потрібен був хороший євроремонт.

Ми продовжували жити у батьків поки збирали гроші на ремонт. Моя теща поїхала за кордон та також призбирувала гроші, хоч ми ніколи її не просили про це.

Мої батьки запропонували допомогти зробити ванну кімнату з повністю об лаштованим санвузлом. Це нам дуже допомогло.

Завдяки тещі та власним заробленим коштом облаштували внутрішній ремонт, залишилось тільки придбати меблі. Ми спали на надувних матрацах, це був чудесний час , багато грались та раділи з дружиною та сином, це найщиріший час.

Проте батьки все наполягали обжити усе у будинку. Адже вони стільки грошей вклали в квартиру та ремонти, вони її купили, не враховувалось що і ми працювали зранку до ночі та вкладали і власні кошти.

Час йшов і нарешті придбали ми й меблі. Батьки почали все частіше й частіше навідуватись у гості та навіть приводити своїх друзів, щоб похизуватися, яку квартиру вони придбали своїм дітям. Ми дуже любимо наших батьків та дякуємо їм за усе, проте такого у власному домі не хочемо. Зробили батькам зауваження, на що вони на нас дуже образились та не приходили в гості майже місяць.

Проте зараз усі живемо щасливо, ми кожних два тижні буваємо в гостях у батьків, теж через тиждень батьки навідуються у гості до нас. Час у родинному колі – найкращий, без сусіда дяді Петі та сусідки тітки Гані.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen + seven =

Облаштували власну квартиру