Одного разу мені зателефонувала знайома, яка нещодавно влаштувалась працювати в банк. Вона сказала, що побачила там мого чоловіка

Ми обох з чоловіком працюємо. У нас своя фірма, яку ми відкрили разом. Протягом усіх років у нас був спільний бюджет, на який ми жили, виховували дітей, купували нові автомобілі та літали відпочивати. Я завжди брала зі спільної суми собі на необхідні витрати, чоловік також. Я настільки звикла, що у нас все спільне, що не уявляла собі, що може бути інакше. Але якось усе змінилось.

Одного разу мені зателефонувала знайома, яка нещодавно влаштувалась працювати в банк. Вона сказала, що побачила там мого чоловіка, який клав на депозит чималу суму. Знайома сказала, що пізніше довідалась, що у нього на рахунку лежить дуже велика сума грошей. Коли вона мені її озвучила, я очманіла.

На такі гроші ми могли б жити на порядок краще! Давно б купили чи побудували заміський будинок у три поверхи. Це завжди було моєю мрією, але коли я починала говорити чоловікові про те, що хочу будинок, він починав відповідати, що, мовляв, поки на це немає коштів, можливо, з часом. Але цей час ніколи не наступав. А тут я дізнаюсь, ще й випадково, що у мого чоловіка все-таки були гроші!

Коли я підійшла з цим питання до чоловіка, була готова почути якесь логічне пояснення, що він, скажімо, готував мені сюрприз або збирав гроші нам на старість, що ми, коли відійдемо від справ, мали на що жити. Та, на мій превеликий подив, чоловік не став нічого заперечувати й сказав, що справді збирав ці гроші потай від мене, адже хотів мати власні заощадження. На моє питання, чому не дізнавався мені стільки років, чоловік не знайшов ніякого пояснення й сказав, що я – жінка й не повинна втручатись у фінансові справи чоловіка.

Мене це дуже образило, адже я завжди була йому вірною дружиною та хорошим партнером у бізнесі. Я ніколи б не заборонила чоловікові мати власні кошти, просто навіщо було це від мене приховувати? Ми прожили з чоловіком стільки років разом, виростили трьох дітей. Я думала, що знаю все про цю людину і вважала наші стосунки еталоном відкритості та порозуміння. А виходить, усе не так.

Зараз я не знаю, як мені відновити довіру до чоловіка, який стільки років ховав від мене гроші. Та чи й варто взагалі?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ten + two =

Одного разу мені зателефонувала знайома, яка нещодавно влаштувалась працювати в банк. Вона сказала, що побачила там мого чоловіка