Одного разу я навіть вирішила побалувати себе манікюром. До цього ніколи його не робила, адже зайвих грошей не було

Після весілля ми з чоловіком кілька років жили в орендованих квартирах, адже на власне житло ніяк не виходило зібрати грошей. Річ у тому, що чоловік доволі сильно захворів й всі наші заощадження пішли на його лікування. Потім діти народились, а з ними назбирати грошей зовсім тяжко.

А нещодавно ми зрозуміли, що варто все-таки думати про своє житло. За останні роки, на щастя, довелось зібрати майже всю суму. Не вистачало тільки близько десяти тисяч доларів. Ми хотіли взяти кредит. Якось я вирішила поговорити про це із сестрою, яка саме працювала в банку.

– Навіщо вам кредити? – Почала мене відмовляти сестра. – Сама знаєш: береш чуже, віддаєш своє. Давай я тобі позичу – в мене така сума є, вона мені зараз не потрібна, тому я з радістю вам допоможу.

Ми були б тобі дуже вдячні! – Говорила я зі сльозами на очах.

Сестра моя була незаміжня. Всю себе присвятила кар’єрі, у якій досягла успіху. Зараз працює в банку на керівній посаді, змогла купити собі квартиру в центі міста, зробити дизайнерський ремонт та придбати дорогу машину. Крім того, вона кілька разів на рік літає відпочивати, купує брендові речі та може дозволити собі дорогі салонні процедури, про які я навіть уявити не можу.

Словом, взяли ми в неї гроші в позику й купили квартиру. Старенька, район не дуже, зате своя. Сестрі надякуватись за допомогу не могла. Вона тільки відмахувалась, мовляв, пусте, мені не тяжко, віддасте, коли зможете.

Після купівлі квартири, ми змогли на деякий час полегшено видихнути. Звичайно, лишились борги, ми з кожної зарплати відкладали, щоб повернути сестрі, але все ж на душі легше, коли живеш у своїй квартирі.

Одного разу я навіть вирішила побалувати себе манікюром. До цього ніколи його не робила, адже зайвих грошей не було. А тут думаю: нехай, один раз можна, тим більше напередодні свого дня народження!

Йду я салону щаслива, нарешті відчула себе справжньою жінкою. На зустріч мені йде сестра.

«Ой, – каже, – бачу ти собі ні в чому не відмовляєш – манікюр новий. Якби не твої забаганки, то може й на квартиру швидше зібрали й позичати не довелось.»

Тоді мені так неприємно стало, що словами не передати. Я, значить, все життя собі у всьому відмовляла, а мене звинувачують у марнотратстві. Не варто було позичати гроші у родичів – це я потім зрозуміла.

Зараз з чоловіком беремо кредит, щоб повернути сестрі борг і вона нічим не змогла мені дорікнути.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen + 11 =

Одного разу я навіть вирішила побалувати себе манікюром. До цього ніколи його не робила, адже зайвих грошей не було