Оксана повернулася додому з закордону, там її життя не склалося. Вперше за 5 років жінка побачила свою вже дорослу донечку й розплакалася.

Оксана народила доньку у 18 років. Батько дитини не знав навіть про її існування. Молода ж дівчина вирішила залишити маленьку на батьків та поїдати закордон.
Оксана полишила доньку, коли той ледь виповнилося 4 роки. Двічі на рік вона поверталася додому, поки не зустріла кохання.
Жінка одружилася і протягом останнього п’ятиріччя неначе забула про свою дитину та батьків. Мати Оксани переймалась за онуку Настуню, адже зростати без мами й тата – важко.
Та в якийсь момент Оксана повідомила, що повертається додому назавжди. Чоловік зрадив її та вигнав з дому, тож їй нікуди було подітися.
Коли Оксана переступила поріг батьківської хати, побачила перед собою дорослу 15-річну доньку. Жінка не витримала й розплакалася, їй було шкода втраченого часу материнства. Оксана не знала, як заговорити до рідної доньки, і це її лякало не на жах, вона почувала себе чужою серед рідних.
“Я більше ніколи не покину свою доньку”, – подумала жінка про себе. Говорити вголос вона не насмілилася, адже знала – Настя у її слова не повірить.
***
Вже більше як рік Оксана живе з мамою та донькою. Жінка влаштувалася на роботу в магазин одягу, заробляє небагато та для неї це не головне. Найрідніші люди поруч – і це найбільше щастя.
Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen + sixteen =

Оксана повернулася додому з закордону, там її життя не склалося. Вперше за 5 років жінка побачила свою вже дорослу донечку й розплакалася.