Олег любив Олену. Він відразу знав, що хоче бути з дівчиною все життя. Олега не зупиняло навіть те, що вона старша від нього. Дівчина мала важкий характер. Олег часто крав у мами гроші на подарунки. Через її забаганки хлопець поїхав у місто. Там на нього чекали справжні сюрпризи.

В народі кажуть : «Не оженився, а втопився». Цей вислів ідеально підходить для Олега. Він завжди жив, ніби в рожевих окулярах. Думав, що шлюб – це лише документ і все. Він не знав, що це також відповідальність, турботи, вирішування проблем. Вже 6 років Олег живе з Оленою. Відразу після школи хлопець захотів сімейного життя. Рік пара зустрічалася, а потім він сказав, що твердо вирішив буди з Оленою.

Мама Олега жила сама. Крім нього вона мала ще дві доньки. Батько помер. Одній важко виховувати трьох дітей. Вона намагалася давати поради і настанови сину. Але від помилки вберегти не змогла.

Вона знала, що Олег може вибрати іншу дорогу. Але грошей на навчання у неї не було. Хлопець розумів, що він піде працювати на фабрику. Там заробляло все село. Далеко їхати не потрібно було, робота біля хати.  Мама Олега теж там працювала. Доньки ходили в школу.

Олег і Олена не святкували весілля. Вони просто розписалися. Олена була старшою за Олега. Вона хотіла керувати всіма справами. Ще коли пара почала зустрічатися, Олег крав у мами гроші. Дівчина хотіла багато подарунків. Складалося враження, що вона використовувала його.

Далі ситуація не надто змінилася. Олена захотіла жити в місті. Вона часто про це казала хлопцеві. Через її забаганки, хлопцеві треба було залишати роботу. Мама Олега не відпускала сина. Їй теж була необхідна підтримка. Але жінка нічого не могла вдіяти. Син її вже був одружений.

Коли пара переїхала в місто, то вони були щасливі. Олег мав деякі заощадження. Олена відразу пішла купляти новий одяг, багато їжі. Олег добре розумів, що скоро гроші закінчаться і їм треба буде до цього моменту влаштуватися на роботу.

Одного разу Олена привела із собою чоловіка. Він познайомився із Олегом. Жінка представила його, як чоловіка сестри. Олена купила вина і цукерки. Всі вони сиділи на кухні. Олег не розумів, що відбувається. Олена ніколи при ньому не вживала алкоголь. А тут вона зовсім іншою була.

– Володимир пропонує тобі роботу. Звільнилося місце водія маршрутки.

– Це гарна новина, але я вже знайшов вакансію будівельника. Завтра вранці йду туди.

– Чому я про це не знала? Ми завжди про все домовляємося разом.

– Разом? Ти ж нічого не сказала мені про Володимира. А сама ти будеш працювати?

Тут Володимир перервав їхню бесіду. Він повідомив, що потрібно терміново з’явитися в офісі.

Пройшов рік. Олег щодня працював. Вони все ще жили на чужій квартирі. Олена намагалася знайти роботу, але спроби були марні. Хлопець так і не знав, як його дружина проводить час на квартирі.

За хороші результати в роботі Олегу платили премію. Одного разу він прийшов додому швидше. Вже в коридорі він почув звуки. Підійшовши ближче, Олег побачив Володимира. Олена сиділа в нього на колінах. Ніхто і не помітив, як Олег зайшов.

Така незручна ситуація Олегу багато про що сказала. У голові пробігло багато думок. Олена навіть не намагалася щось пояснити.

– Ми давно вже разом. Ти думав, що зможеш мене забезпечити ? Коли я просила про новий ноутбук, то ти лише стиснув плечима.

– Головне, що я зараз це побачив. Мені шкода, що це не сталося швидше. Я всі гроші тобі віддавав, дбав про тебе

Ось так завершилося кохання Олега і Олени. Хлопець повернувся в рідне село. Мама зраділа появі сина, намагалася не згадувати більше про дівчину. Олег пішов працювати на фабрику, він знову відчував повноту і радість. Життя почало налагоджувалося

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

fourteen − 5 =

Олег любив Олену. Він відразу знав, що хоче бути з дівчиною все життя. Олега не зупиняло навіть те, що вона старша від нього. Дівчина мала важкий характер. Олег часто крав у мами гроші на подарунки. Через її забаганки хлопець поїхав у місто. Там на нього чекали справжні сюрпризи.