Олег одружився дуже молодим, але його дружина була хорошою людиною. Вона завжди готова прийти на допомогу. Ми дуже зраділи, коли дізналися, що скоро у нас буде внучка. Невдовзі син вирішив розлучитися. Він сказав, що зустрів іншу жінку. Світлана була старшою за нього. Їй вдалося посварити нас з сином.

Мій син дуже емоційний і непередбачуваний. Кожна його життєва пригода не обходиться без проблем. Олег знав, що може розраховувати на нашу допомогу. Можливо, в його легковажності ми самі винні. Але такій безвідповідальності ми з дружиною точно його не вчили.

Річ у тім, що вже в двадцять чотири роки наш син одружився. Оксана була з дуже хорошої сім’ї. Дівчина завжди поводилася виховано та ввічливо. Вона ніколи не влаштовувала сварок Олегу. При кожній зустрічі була дуже стриманою. Ми завжди говорили з дружиною, що вона повна протилежність сину.  Згодом у них народилася донька. Оксана вдома виховувала дитину, а Олег постійно десь пропадав.

Ми дали йому роботу у нашій компанії. Я думав, що після мене саме мій син стане керівником. Але, зрозумів, що в нього ще замало відповідальності для цього.

Через деякий час син повідомив, що більше не кохає Оксану. Він знайшов іншу жінку. У неї є двоє власних дітей. І він збирається жити з нею. Така новина здивувала нас. Ми просто не могли подумати, що він на таке здатний.

Нам було важко відпускати Оксану. Дівчина знала, що завжди може розраховувати на нашу допомогу. Вона дуже переживала розлучення з Олегом. А далі поведінка сина не змінювалась.

Якась старша жінка почала його дурити. Він запросив жити її до себе з двома дітьми. Світлана почала тут же переробляти квартиру під свій смак, змінила колір стін та переклала меблі. Доньки її мали власну кімнату. Там, де колись жила наша внучка.

Потім син повідомив нам, що хоче офіційно розписатися з Світланою. Він зізнався, що кохає її і хоче все життя бути з нею. Для мене це не була серйозна розмова. Бо мій син не вмів нічого, крім того, що кидати слова на вітер.

Але у вихованні Олега я розумів, що ми з дружиною багато в чому винні. Ми завжди все давали йому готове. Він ніколи не знав, що таке скрутне становище. Всі випробування ми долали разом. Його проблеми завжди були нашими.

Олег ходив, мов зачарований. Він нікого, крім Світлани не бачив. Коли Галина згадувала про нашу внучку то він вдавав, що не почув.

Ми з дружиною часто відвідували колишню невістку. Для нас було важливо, щоб вони з внучкою завжди мали все необхідне. А тим часом Олег вирішив просити нас переписати нашу квартиру на нього. Ми домовилися з цим не поспішати.

Для сина це був великий удар. Він був впевнений, що ми погодимося, так як це було до цього часу. Через це він вирішив зібрати речі і переїхати на іншу квартиру разом зі Світланою.

Мені було шкода відпускати сина, але я вирішив, що хоч раз він має вчинити як справжній чоловік. Перед ним з’явилася проблема, то нехай вирішує її вже сам. Сподіваюсь, Олег зрозуміє, яким є справжнє самостійне життя.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + eight =

Олег одружився дуже молодим, але його дружина була хорошою людиною. Вона завжди готова прийти на допомогу. Ми дуже зраділи, коли дізналися, що скоро у нас буде внучка. Невдовзі син вирішив розлучитися. Він сказав, що зустрів іншу жінку. Світлана була старшою за нього. Їй вдалося посварити нас з сином.