Олег та Юля разом уже чотири роки. Колишня шалена закоханість давно минула і зараз вони переважно кожен сам по собі. Навіть коли вдома вдвох, то майже не спілкуються. Олег дуже втомлюється і ввечері максимум може якесь кіно перед сном подивитися, а Юля днями не вилазить із соціальних мереж. «А твоя дружина ще та блогерка. Ти б заглянув на її сторінку в інстаграмі. Там багато цікавого. І про тебе також», – несподівано звернувся якось до Олега один із його клієнтів

Олег мій найкращий друг. Знаю його ще зі школи. Сиділи з ним за однією партою, були не розлий вода. Майже відразу після школи пішли працювати до автомайстерні, а коли набралися досвіду, ризикнули та відкрили власну станцію технічного обслуговування автомобілів. Справи ідуть добре, від клієнтів відбою немає, адже в Олега руки просто золоті. Та й, взагалі, хороша він людина. Роботящий, порядний, ніколи в біді не залишить.

От тільки в особистому житті у нього, на жаль, не все так добре. Нещодавно сказав, що хоче розлучитися. Коли пояснив, чому, я спершу подумав, що він пожартував.

Олег та Юля одружилися чотири роки тому. Колишня шалена закоханість давно минула й були вони тепер переважно кожен сам по собі. Навіть якщо вдома вдвох, то майже не спілкувалися. Ніколи не розумів, що їх тримало разом?

Олег простий роботяга. Щодня допізна у своїй автомайстерні. Все гроші для родини заробляв.

Юля працювала продавцем у відділі жіночої білизни. Сиділа там собі за мінімалку, а як подивишся на неї, так ніби королева вшанувала нас своєю присутністю. Якби не знав, то подумав би, що вона сама власниця того магазину була.

Олег дуже втомлюється на роботі й ввечері максимум може якесь кіно перед сном подивитися, а Юля днями не вилазила із соціальних мереж. Все щось фотографувала, відео знімала. Олег на захоплення дружини особливо не зважав, тим більше, що вона й сама з ним нічим ділитися не хотіла. Говорила, що це її особистий простір.

– А твоя дружина ще та блогерка. Ти б заглянув на її сторінку в інстаграмі. Там багато цікавого. І про тебе також, – несподівано звернувся якось до Олега один із його клієнтів. – Моя сестра тебе впізнала, коли минулого разу зі мною до вас на СТО приїжджала. Ти не думай, вона не фанатка твоєї дружини. Навпаки, обурювалася завжди її дописам.

Що там було на тій сторінці, клієнт не пояснив. Олег спочатку відмахнувся, ніколи йому було, а потім все ж таки зареєструвався в інстаграмі та подивився ті дописи. І було там дійсно багато чого цікавого.

Юля спочатку викладала свої фото та відео. Ось вона яка доглянута, манікюр у неї який гарний. А далі були фото чоловіка. Ось він який нечупара, руки у мастилі, не відмиваються. Хіба можна такими руками до жінки торкатися? Про щось інше навіть страшно подумати.

Ось вона щойно з салону краси після повного комплексу догляду за волоссям. А ось її чоловік – давно не стрижений та небритий.

Ось її новенька білизна за тисячу гривень, а ось – чоловікові сімейні безформні труси, уже незрозуміло якого кольору.

Як Юля тільки примудрялася такі потворні фото свого чоловіка робити? Бо насправді він досить симпатичний і ніколи не був неохайним.

До усіх отих дописів численні коментарі про те, як Юля страждає, що у неї такий чоловік. Вона ж така гарна. Чому його й досі не покине? Навіщо він їй здався? За собою не слідкує, за столом чавкає, уві сні хропить.

На все це Юля відповідала лише одне:

– Шкода мені його. Пропаде без мене. Він же як маленьке безпритульне щеня, беззахисний.

Он виявляється, яка Юля сердечна жінка. І ніхто й не поцікавився, звідки у продавчині, яка отримує мінімальну заробітну плату, а іноді ще й менше, гроші на усі оті манікюри, педикюри, зачіски, білизну за тисячу гривень?

Олег, коли усе оте подивився, сам речі дружини зібрав та відвіз Юлю до її матері у село. Хай там свої манікюри свиням та коровам показує.

Юля до колишнього чоловіка ще не раз приїжджала, в ноги падала, обіцяла, що сторінки свої в усіх соціальних мережах взагалі видалить. Але чому ж досі їх не видалила?

Олег дружині того, що зробила його зіркою інстаграму, пробачити не зміг. Але зараз я за нього радий. Він зустрічається із сестрою того клієнта, яка його тоді впізнала й попросила брата йому все розказати. Вона хороша дівчина. Не така, як Юля.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × 5 =

Олег та Юля разом уже чотири роки. Колишня шалена закоханість давно минула і зараз вони переважно кожен сам по собі. Навіть коли вдома вдвох, то майже не спілкуються. Олег дуже втомлюється і ввечері максимум може якесь кіно перед сном подивитися, а Юля днями не вилазить із соціальних мереж. «А твоя дружина ще та блогерка. Ти б заглянув на її сторінку в інстаграмі. Там багато цікавого. І про тебе також», – несподівано звернувся якось до Олега один із його клієнтів