Олег вже довший час працює за кордоном. Він з радістю повертався додому до рідної домівки. Олег знав, що на нього чекає любляча дружина та діти. Він хотів бачити їх понад усе. Та коли Олег переступив поріг їхньої хати, він відчув себе чужим. Ситуація змінилась, коли він прислухався до слів друга.

Зима лютувала дуже сильно. Мороз прокрадався у шибку кожної хати. Люди були заклопотані своїми проблемами. Кожна господиня складала списки страв, які потрібно підготувати, щоб порадувати гостей смачненьким. Всі люблять зимові свята. Це особливий час, коли, навіть, запеклі скептики вірять в дива.

Це, також, період відпочинку. Кожен, хто працює отримує відпустку. І всіх рідних єднають зимові свята. Олег приїхав додому із заробітків з Польщі. Він давно вже там працює.

Сім’я Олега живе в невеличкому будинку. Чоловік кожного разу надсилав гроші і дружина зробила дуже гарні ремонти, придбали нові меблі. Всі з вдячністю ставилися до Олега. Чоловік дуже любив цей період свят.

На цей раз він приїхав на два тижні. Зазвичай чоловік вдома лише 6 днів. Він нічого не встигав зробити. Лише моргне – і відпустка пролетіла.

Дружина Олега все розуміла, вона знала, що потрібно заробляти гроші. Годувати сім’ю. Але їй було важко без чоловіка. Вона сама собі була підтримкою та опорою. І вже навчилася жити без нього.

Олена охолола до Олега. Вона не хотіла признаватися сама собі, але чоловік давно вже їй став байдужим. Олена готувала вечерю і займалася підготовкою до Різдва. Діти прибирали в хаті, а Олег відчував, що він зайвий. З ним ніхто не розмовляв і не звертав уваги.

Олег вирішив напередодні свята відвідати друга і поговорити. Він пішов до Віталія, побратима і товариша. Як годиться, він взяв із собою смачного коньяку і розпочали розмову про життя.

– Ти знаєш, що я вже 6 років працюю за кордоном. Я не бачив, як росли мої діти і не встиг зрозуміти, куди подівся час. А сьогодні я відчув, що став чужим дружині і дітям.

– Знаєш, Олеже, в нашому житті потрібно обирати: або гроші або сім’я.

– Але я ж для них і стараюсь. Я люблю свою домівку і дружину, і дітей. Всі мої сили я витрачаю, щоб їм було добре.

– Прийди додому і спитай, що Олена вибере:тебе чи благополуччя. Тоді ти зрозумієш, як далі жити.

Після розмови з другом Олег довго думав над його словами. Він розумів, що його життя останнім часом було лише для матеріального збагачення. Він став ходячим гаманцем для своєї родини.

Наступного дня, перед Різдвом, вони з дружиною довго розмовляли над подальшим їхнім життям. Олена зізналась чоловіку, що якщо він їхатиме і надалі за кордон, вона піде від нього. Її почуття і так вже охололи. Вони практично стали чужі. І потрібно щось змінювати, бо далі діло не піде.

Олег не знав, що робити. Йому потрібно було вирішувати. І цей вибір він зробив на користь сімї. Він знав, що діти маленькими довго не будуть і їм потрібна татова турбота і увага.

На цей раз Олег і Олена святкували зимові свята разом. Вони ходили в гості до родичів, колядували і раділи кожній хвилині їхнього життя.  Олег вирішив шукати роботу в Україні. Олена його підтримувала. Тепер, коли чоловік вдома, вони могли разом працювати. Їхня сім’я знову разом.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − 3 =

Олег вже довший час працює за кордоном. Він з радістю повертався додому до рідної домівки. Олег знав, що на нього чекає любляча дружина та діти. Він хотів бачити їх понад усе. Та коли Олег переступив поріг їхньої хати, він відчув себе чужим. Ситуація змінилась, коли він прислухався до слів друга.