Олена любила Віктора. Вони двоє мали хорошу освіту і роботу. Сім’я жила в достатку. Здається, що ще треба для щастя? Але Олена хотіла простого відпочинку.

Олена та Віктор завжди були зразковою парою. Вони сяють, коли дивляться один на одного. Коханню їхньому можна позаздрити. Їхньому шлюбу лише 3 роки. Але до цього часу між ними не було жодної сварки чи непорозумінь.

Олена працює вчителем. Багато дітей ходять до неї на індивідуальні заняття. Вона професіонал своєї справи, а і за це має хороший заробіток. Віктор працює банкіром. Сімя достатньо забезпечена.

Вони дозволяють собі добре відпочивати. Кожної відпустки Олена та Віктор їздять за кордон. Вони люблять подорожувати. Рік тому вони придбали квартиру. Тепер сімя має власне житло.

Одного разу Олена дуже втомилася після роботи. Вона мало коли відпочивала фізично. Жінка постійно в русі. Вона почала казати Віктору, що не може витримувати такої нагрузки. Такий спосіб життя руйнує її і їхні стосунки.

– Ми бачимося лише вранці і вечором.

Віктор не розумів стану дружини. Він радів, що вони двоє заробляють і від цього їхній бюджет поповнюється.

– Кохана, якби ми не працювали, то не мали б грошей на квартиру. Ми б до тепер сиділи у батьків на шиї. Подумай, хіба все так погано?

– Я не можу так. Я перетворилася на робота. Прихожу втомлена, хочу відпочити, а на мене чекає знову робота.

– Так, припини скиглити. Я тобі свою думку сказав. Якщо хочеш щось міняти, то далі це без моєї участі.

Олена зрозуміла, що вона повністю захотіла змінити своє життя. Вона переосмислила все і вирішила, що вона не зможе без коханого. Тому, жінка знову працювала. Але одного разу доля вирішила її подальше життя. Олена дізналася, що вагітна. Коли вона повідомила цю новину чоловікові, він аж заплакав від щастя. Мабуть, така звістка була найкращою за останні роки. Це і стало новим початком їхнього щасливого життя.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × one =

Олена любила Віктора. Вони двоє мали хорошу освіту і роботу. Сім’я жила в достатку. Здається, що ще треба для щастя? Але Олена хотіла простого відпочинку.