Олена щодня перевіряла мій телефон в пошуках доказів зради. Я кожного дня говорив жінці, що кохаю тільки її, але вона не вірила

Дружина завжди мене ревнувала. Ні, я не давав жодних приводів, не затримувався на роботі, не переписувався з жінками, не робив двозначних компліментів особам протилежної статі. Але Олені завжди здавалось, що я щось від неї приховую. Дружина влаштовувала мені сцени ревнощів просто так. Їй здавалось, що я занадто довго був у магазині й вона придумувала собі, що за цей час я міг би з’їздити до коханки. Олена щодня перевіряла мій телефон в пошуках доказів зради. Звичайно, вона нічого не знаходила, але все одно для мене ця процедура була дуже принизливою. Я кожного дня говорив жінці, що кохаю тільки її, але вона не вірила.

«Я все одно дізнаюсь, яким чином ти мене обманюєш», – говорила Олена.

Мені це настільки набридло, що з певного моменту я перестав оправдовуватись перед дружиною. Зовсім. Затримався, бо був затор – дружина вже починає допит, а я мовчу, нехай думає, що хоче. Телефонував керівник, просив вийти на роботу у вихідний – в Олени одна версія: «Що, до коханки їдеш?» І якщо раніше я ледве не до сліз доводив їй, що кохаю тільки її, то зараз просто мовчав. Нехай думає, що хоче.

Постійні безпідставні ревнощі з її боку призвели до труднощів у стосунках. Я перестав відчувати потяг до дружини, адже бачив у ній не ніжну жінку, а суворого жандарма. В цей час я познайомився з Вікторією. Вона – юна дівчина з ангельським характером, стала мені другом. Я міг розповісти їй все, від проблем на роботі до труднощів у стосунках з дружною. Вона просто слухала, не звинувачувала й не докоряла.

Згодом наші дружні стосунки переросли в щось більше. Але мені подобалось те, що з Вікторією я відчував легкість та невимушеність. Вона нічого не вимагала, вона просто була зі мною. Не було допитів, звинувачень, з’ясувань. Дівчина приймала мене таким, яким я є. Саме цього мені не вистачало у стосунках з дружиною.

Я розумів, що зрада – це погано й потрібно розповісти все дружині, тому одного разу наважився.

Олена просто подивилась на мене й сказала: «Я знала, що так станеться».

Та Олена так і не зрозуміла, що саме своєю поведінкою спровокувала мою зраду. Якби вона давала мені більше свободи й легкості у стосунках, я б ніколи не почав шукати цього на стороні.

Зараз ми живемо з Вікторією. Вона просто любить мене й нічого не вимагає.

Хочу порадити всім дружинам: любіть своїх чоловіків та давайте їм більше свободи. Саме тоді ви отримаєте у відповідь відданого та вірного чоловіка.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + fourteen =

Олена щодня перевіряла мій телефон в пошуках доказів зради. Я кожного дня говорив жінці, що кохаю тільки її, але вона не вірила