Ольга жила разом із Сергієм. Вони заробляли на спільну квартиру. Коли мета була досягнута – жінка зрозуміла, що не любить чоловіка. Вона вирішила розірвати стосунки. Нове захоплення не допомогло знайти щастя. Її син не зміг прийняти вітчима.

Ольга і Сергій жили щасливим шлюбом. Вони разом виховували спільного сина. Стосунки у сім’ї були гармонійні. Ольга працювала в шкільній їдальні, а Сергій – інженером. Вони познайомилися на весіллі у спільного друга. Від тоді їхні стосунки лиш міцнішали. Ольга знала, що Сергій завжди буде поруч. Вони купили квартиру, частину грошей взяли в кредит. Виплату здійснювали із зарплати.

Спільна мета робила їх стосунки ще міцнішими. Ольга почала шукати ще одну роботу. Коштів їм не дуже вистачало. Вона затримувалась і мало проводила часу із чоловіком. Коли приходила із другої зміни, то хотіла лише одного – тиші і спокою. Одного разу жінка відчула сильний біль внизу живота. Періодично вони повторювались.

Жінка пішла на огляд до лікаря. Там вона дізналася, що вагітна. Ольга раділа і водночас розуміла, що їм буде важко тепер. Настане скрута. Але подружжя витримало цей удар. Пройшов час і Ольга зрозуміла, що вона охолола до чоловіка. Вона була з ним лише за ради спільної мети – виплатити іпотеку. Коли це закінчилося, вона захотіла піти від чоловіка.

Оля зустріла нове кохання. Вона була знайома з Миколою вже довший час. Це був керівник їдальні, де жінка працювала. Він давно вподобав Олю, проявляв ознаки уваги. Для неї Микола був міцною опорою. Він знав, що таке заробляти гроші. Вона відчувала себе біля нього слабкою. І це їй подобалось.

Сина Ольга взяла жити із собою. Вони мешкали в квартирі Миколи. Офіційно жінка ще не була розлучена із Сергієм, тому він забирав до себе сина, коли мав вільний час. Життя поволі налагоджувалося. Ольга стала домогосподаркою. Вона піклувалася про своїх улюблених чоловіків. Час від часу жінка думала про спільну квартиру, на яку вони заробляли разом із Сергієм. Ольга дізналася, що Сергій хоче туди привезти нову сім’ю. Вона дуже розлютилася.

Це було і її помешкання також. І там мав жити ще їхній спільний син. Роздратуванню Ольги не було меж. Вона зібралася вирішити це питання.  Ольга вирушила до Сергія. Його не було дома. Але коли вона зайшла, там вже розкладала речі нова пасія. Такого Ольга не могла терпіти. Вона почала кричати та просто вигнала їх.

Ольга вийшла з під’їзду. Трохи охолонувши, вона зрозуміла, що вчинила неправильно. Вона сама хотіла розійтись з чоловіком. Це був її вибір. Час проходив, вона почала помічати, що Микола погано відноситься до її сина. Часто кричить і постійно провокує до сварки.

– Припини кричати на мого сина. Він ще малий і зовсім не розуміє твоїх слів.

– Треба було правильно виховувати його з самого початку. Він так як твій колишній, буде жити за кошти жінки. Зовсім не пристосований до життя.

– Миколо, припини говорити дурниці. Він ще зовсім малий.

Ці сварки продовжувались дуже часто. Мені набридло постійно бути між двох вогнів. Я не могла терпіти цих знущань. Врешті-решт я вирішила залишити Миколу. Вертатися до чоловіка було пізно. Він жив у нашій квартирі вже з іншою сім’єю. До Миколи в мене почуття не згасли, але я не могла спостерігати, як мій син плакав від його жорстких методів виховання. Я переїхала до мами в село. Це було дуже важке рішення для мене.

З роботи я звільнилася. В селі було вакантне місце в шкільній їдальні. Хоча б в цьому мені пощастило. Так почалося моє самостійне життя. Я завжди звикла надіятись на себе, і поки жодного разу не пожаліла про це.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + one =

Ольга жила разом із Сергієм. Вони заробляли на спільну квартиру. Коли мета була досягнута – жінка зрозуміла, що не любить чоловіка. Вона вирішила розірвати стосунки. Нове захоплення не допомогло знайти щастя. Її син не зміг прийняти вітчима.