Оля одразу сіла біля мене й почала розмовляти зі мною так, ніби не звертала увагу на мій неохайний зовнішній вигляд

Я виріс у неблагополучній родині. Батько пиячив, з нами не жив. Мама вела розгульний спосіб життя, постійно змінювала чоловіків й мала в нашому селі не дуже хорошу репутацію. Відповідно, до нас як до її дітей ставлення теж було не найкращим. Ми з молодшим братом та сестрою часто ходили брудні та голодні, адже мама не мала часу нами займатись.

В школі зі мною ніхто не хотів сидіти, адже я ходив у брудному та старому одязі й рідко приймав душ. Діти сміялись з мене. Я часто плакав від знущань, не маючи кому пожалітись. До шістнадцяти років у мене абсолютно не було друзів, поки у випускному класі до нас не перейшла дівчинка Оля. Вона була донькою забезпечених батьків та на фоні простих сільських дівчат, які навчались у нашому класі виглядала наче німфа. Вона була набагато гарнішою та вишуканішою, аніж інші.

Оля одразу сіла біля мене й почала розмовляти зі мною так, ніби не звертала увагу на мій неохайний зовнішній вигляд. З часом Оля стала моїм єдиним другом. Для мене було незвичним те, що така красуня не просто звертає на мене увагу, а й спілкується зі мною на рівних.

Згодом завдяки спілкуванню з Олею моя впевненість у собі зросла і я запропонував їй зустрічатись. Після школи ми вступили в один виш, адже завдяки Олі закінчив школу з відзнакою.

Після закінчення інституту я зміг відкрити власну справу й навчився непогано заробляти. З того невпевненого в собі хлопця я перетворився в успішного бізнесмена, який знає чого хоче. Біля мене завжди була Оля, яка тепер стала моєю дружиною.

Зараз я приїжджаю в село тільки для того, щоб перевірити, як працюють мої магазини. Колишні однокласники дивляться на мене із заздрістю, а деякі навіть на мене працюють. Я розумію, зо цього всього не було б, якби не моя дружина. Я щиро вдячний Олі за те, що вона завжди поруч, за наших дітей та за її віру у мій успіх. Впевнений, що ніколи не проміняю її ні на кого іншого. Для мене просто не існує інших жінок.

Бажаю кожному чоловікові, щоб поруч з ним була жінка, яка здатна надихати, а не руйнувати. Пам’ятайте, любі жінки, від вас багато чого залежить і саме ви можете зробити з невдахи успішного чоловіка, як і навпаки.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × two =

Оля одразу сіла біля мене й почала розмовляти зі мною так, ніби не звертала увагу на мій неохайний зовнішній вигляд