Остап і Марія ще зі шкільних років кохали один одного. Їхня любов була такою сильною, що відразу після закінчення 11 класу пара захотіла зіграти весілля. Мама Остапа була проти. Вона казала, що син ще занадто молодий. Як виявилося згодом, вона мала рацію. Коли народилася донька,Марія зовсім не могла дати ради з нею. Ніхто і не міг подумати, скільки болю принесе Остапу його кохана. Але помилки ніколи не пізно виправити.

Остап одружився досить швидко. Він довго не придивлявся. Зі шкільних років Остап відчував прихильність до Марії. Дуже багато часу вони проводили разом. Було навіть таке, що всі сусіди ходили їх шукати, думали заблукали. А школярі, виявляється, пішли за польовими квітами. Дуже багато історій пов’язують їх.

Відразу після закінчення школи вони вирішили одружитися. Насправді ніхто не розумів, чому вони так поспішають. Попереду у них була вся молодість. Марія не хотіла іти вчитися. Вона відразу обрала сімейне життя. Для дівчини було важливо мати власне житло. Але Остап не мав цього. Вони вирішили, що поїдуть в місто і там винайматимуть квартиру.

Батьки відмовляли хлопця. Мама казала, що він поспішає. Шлюб у такому віці не завжди триває довго.

З самого початку їхнього спільного життя вони важко звикали до міста. Остап намагався влаштуватися на роботу, але такого молодого боялися брати і до того ж він не мав ніякої освіти. З часом Остапу таки вдалося знайти роботу. Він працював вантажником. Марія записалася на курси перукарської справи. Їхнє життя налагоджувалося. Через пів року вже і Марія працювала.

Дівчині постійно не вистачало чогось. Вона хотіла нових речей, стильного одягу, дорогих парфумів. Остапові важко було відкладати, коли запити дружини перевищували його доходи. Через деякий час Марія повідомила, що вагітна. Ця радісна новина дійшла і до батьків подружжя.

Але мама Остапа була не дуже задоволена. Хлопцю було лише 20 років і він уже скоро мав стати татом. Тамара Григорівна постійно наголошувала, що син зіпсував собі життя. Хлопець не звертав уваги. Він знав, що не може робити так, як подобається всім. Для Остапа достатньо було того, що його сім’я була щасливою.

Коли народилася Мар’янка, Марія дуже змінилася. Вона зовсім не хотіла залишатися вдома біля дитини. Жінка постійно скаржилася, що вона занадто молода, щоб проводити свої найкращі роки на квартирі з пелюшками і памперсами. Скорим часом Остапові все це набридло. Він зовсім не думав, що колись доведеться таке чути. Хлопцеві самому було 21 рік. Десь далеко в душі він згадував мамині слова, але на жаль, час вже не повернеш.

Коли Мар’яні було 4 роки пара вирішила, що пора її віддати в садочок. Від тоді Марія вирішила жити для себе. Вона почала пізно приходити додому. В квартирі завжди були гості. Марія повернулася на роботу, а після неї ішла гуляти з друзями. Траплялося, що мама їхала забирати Мар’яну з садочка.

Така поведінка дружини мені зовсім не подобалася. Виявляється, вона завжди така була, але дитяча любов все затьмарила і тоді я зовсім мав інше уявлення про спільне життя.

Батьки почали мені казати, щоб я розійшовся з нею. Але в першу чергу я думав про доньку. Мені прекрасно було відомо, що дитині потрібна мама. Хоча останнім часом я почав сумніватися, що їй взагалі доньки треба.

Марія жила своїм життям. Вона дуже віддалилася від нас. Мама Мар’яну забрала до себе жити. Там донька була в безпеці. Ми подали заяву на розлучення. Через деякий час Марія переїхала від нас. Ось уже рік, як я розлучений. Колишня дружина навідується до доньки. Живе вона з іншим чоловіком. Я продовжую працювати на своїй роботі.

До мене часто приходять думки, про те, що маму потрібно слухати. А то був молодим і розуму не було ніякого. Тепер пожинаю плоди своїх помилок. А все могло би бути по-іншому…

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two × 4 =

Остап і Марія ще зі шкільних років кохали один одного. Їхня любов була такою сильною, що відразу після закінчення 11 класу пара захотіла зіграти весілля. Мама Остапа була проти. Вона казала, що син ще занадто молодий. Як виявилося згодом, вона мала рацію. Коли народилася донька,Марія зовсім не могла дати ради з нею. Ніхто і не міг подумати, скільки болю принесе Остапу його кохана. Але помилки ніколи не пізно виправити.