От тільки, коли ми вирішили купувати квартиру сталось те, про що ми пізніше дуже пошкодували

Чоловікова мати нам дуже допомогла, особливо, коли ми тільки одружились. Вона стала мені справжньою мамою й стосунки в нас були чудові. Навіть тоді, коли кілька місяців ми жили в них, не були ані для нас, ані для них тягарем. От тільки коли ми вирішили купувати квартиру сталось те, про що ми пізніше дуже пошкодували.

Ірина Степанівна якось сказала нам, що продається квартира в будинку навпроти їхнього.

– Власниця – моя знайома, – сказала свекруха, – я поговорю й вона спустить ціну. Тим більше, що людина своя, з рієлторами зв’язуватись не доведеться – ще трохи зекономите. В неї ремонт свіжий, меблі залишають, а головне – будемо жити по сусідству, допомагати один одному.

Тоді мені це здалось казкою, щоправда, бентежила одна річ: навіть беручи до уваги всі знижки й бонуси в нас з чоловіком не були потрібної суми на цю квартиру. Тоді батьки чоловіка пообіцяли подарувати нам скільки не вистачає.

Словом, купили ми квартиру навпроти свекрів. Спочатку все було чудово. Та й справді було легше – поки я з роботи повернусь свекруха вже в мене на кухні вечерю приготує, білизну випере.

А от коли я завагітніла й вийшла у декретну відпустку, така постійна присутність матері чоловіка почала мене дратувати. Я ще сплю – вона вже на кухні в нас щось робить, мене нудить, а вона рибу смажить. Ляжу фільм подивитись – Ірина Степанівна мене гуляти «виганяє», мовляв, майбутній матері треба більше часу на свіжому повітрі бувати.

Одного разу, поки я була в лікаря на плановому обстеженні, свекруха зробила в нас вдома перестановку, аргументувавши це тим, що вона знає, як краще. Це мене зовсім розізлило – я спеціально вмовила чоловіка зробити саме таку обстановку в нас вдома, а тут за кілька годин свекруха все переробила.

– Мамо, – кажу, – чого ви в мене не запитали, чи мені потрібна ваша допомога? Я взагалі-то не збиралась нічого тут змінювати, мене все влаштовує.

– А я краще знаю, – горло сказала Ірина Степанівна, – нема чого мені у вас дозволу запитувати, якщо ви в цьому не тямите.

Сваритись зі свекрухою далі не було сенсу. Мені було дуже образливо, що чоловік мене не підтримав, а захистив маму, мовляв, вона хоче, як краще. Я це розумію, але не знаю, як далі чинити, щоб відчувати себе комфортно у власному домі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 − 2 =

От тільки, коли ми вирішили купувати квартиру сталось те, про що ми пізніше дуже пошкодували