От тільки всю ідилію зруйнувала одна маленька проблема

Мені дуже шкода мою свекруху. А все тому, що не все добре з її сином, старшим братом мого чоловіка.

Коли ми з Валерієм одружились, його старший брат Андрій вже мав родину. В нього була чудова робота, жінка й маленька донька. Навіть для нас стосунки в його сім’ї завжди були прикладом. От тільки всю ідилію зруйнувала одна маленька проблема – залежність.

Річ у тому, що в Андрія виявилась любов до алкоголю. Саме вона колись забрала життя їхнього батька, коли хлопці були ще дітьми. Свекруха сподівалась, що така доля обмине її синів, адже вона намагалась їх виховати по-іншому. Й справді спочатку хлопці принципово не вживали, адже знали, що схильні до залежності, яка зруйнувала життя їхнього батька. Але Андрій, працюючи на високій посаді, часто у зв’язку з роботою змушений був відвідувати різні заходи та бенкети, де наливали. Згодом, він зрозумів, що уже не може без міцних напоїв. Почав випивати. Спочатку зрідка, потім частіше. Дійшло до того, що він почав розпивати спиртне серед білого дня просто на робочому місці.

Знайшлись «доброзичливі» люди, які це зафільмували на відео й Андрія звільнили. Але ця подія не допомогла йому схаменутись. Навпаки, опинившись без роботи, брат чоловіка почав заливати своє горе оковитою. Зрозумівши, що з таким чоловіком життя не буде, від Андрія пішла дружина, забравши доньку. Це підкосило його ще більше.

Свекруха, пошкодувавши Андрія, взяла його жити до себе, адже боялась, щоб той собі, бува, чого не заподіяв. Але Андрій і не збирався. Навпаки, він вже не заливав горе, а пив, бо не мав чим зайнятись. Не раз перепадало від нього бідолашній матері. А нещодавно ми з чоловіком дізнались, що Андрій забирає в матері пенсію, яку потім пропивав.

Валерій намагається поговорити з братом, але це не дає ніяких результатів. Шкода тільки свекруху. Вона, бідолашна, біля чоловіка життя не мала, а тут ще й син. А я переживаю за свого чоловіка. Валерій до алкоголю тяги не має, але все ж генетична залежність може датись взнаки. Але я сподіваюсь, що чоловік зможе тримати себе в руках і хоча б за нас свекруха буде спокійна.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + 16 =

От тільки всю ідилію зруйнувала одна маленька проблема