Отак сестра стала йому ледве не служницею. Вона прала, готувала, прибирала, ще й виховувала дитину Анатолія від попереднього шлюбу, яку він вирішив залишити з собою. Олександра й слова поперек чоловікові не сказала, адже просто не вміла вступати в конфлікт

Моя сестра Олександра з дитинства була дуже мовчазною. Вона, на відміну від мене, балакучої та веселої, завжди сиділа тихо й боялась висловити свою думку. У сестри ніколи не було бажання щось комусь довести, вона завжди мовчала, навіть коли була з чимось не згідна. Я як старша сестра намагалась навчити Олександру відстоювати свою точку зору та вміти постояти за себе, але це майже ніколи не увінчувалось успіхом.

Заміж Олександра вийшла рано, адже так їй порадили зробити батьки, а вона як слухняна дочка не заперечувала. Чоловіком сестри виявися старший на десять років, двічі розлучений Анатолій. Олександра йому якраз підходила – він любив, щоб його слухались.

Отак сестра стала йому ледве не служницею. Вона прала, готувала, прибирала, ще й виховувала дитину Анатолія від попереднього шлюбу, яку він вирішив залишити з собою. Олександра й слова поперек чоловікові не сказала, адже просто не вміла вступати в конфлікт.

Одного разу приходжу я в гості до сестри, а вона прасує чоловікові спідню білизну.

– Тобі що, – кажу, – більше й справді нема чим зайнятись?

Сестра зітхає.

– Анатолій так любить.

– А ти? – Не розумію я.

– Тобі це все не набридло?! Так піди від нього, якщо він такий тиран. Ти ж не про таке життя мріяла!

Але сестра не була готова до радикальних дій. Вона звикла жити так, як їй говорять у світі, де не треба приймати рішення.

Зрозумівши, що в житті Олександри від моїх слів нічого не зміниться, я пішла, залишивши її одну. Мені просто шкода було дивитись на те, як вона мучиться.

Та, на мій превеликий подив, наступного дня мені зателефонувала сестра й сказала, що після того, як я пішла вона ще довго думала над моїми словами й вирішила, що таке життя їй не підходить. Того вечора вона зібрала речі й пішла від Анатолія.

Вибір сестри батьки не підтримали, адже звикли, що донька завжди робить так, як вони скажуть. А тут в неї, виявляється, є власна думка!

Після розлучення сестра вирішила, що бажає навчатись і вступила до вишу, в який мріяла попасти, але через одруження навчання вирішили відкласти. Зараз вона навчається, паралельно працює й розв’язує свої проблеми самостійно. Вона нарешті почала займатись тим, що їй подобається і я за неї дуже рада. Олександра – хороший приклад того, як змінюється жінка, коли починає дослухатися до себе та своїх потреб.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × two =

Отак сестра стала йому ледве не служницею. Вона прала, готувала, прибирала, ще й виховувала дитину Анатолія від попереднього шлюбу, яку він вирішив залишити з собою. Олександра й слова поперек чоловікові не сказала, адже просто не вміла вступати в конфлікт