Пасажири, які мали їхати з нами відмовилися

Ми з чоловіком нещодавно одружилися і в честь цього вирішили поїхати на відпочинок. Довго вибирали місце, готель та інше. Ось квитки на потяг у нас і ми збираємо речі. Оскільки літо, та й погода прекрасна, відправляємося на море.

 

Сіли ми у своє купе, їхати на потрібно було один день. Пасажири які мали їхати з нами напередодні відмовилися, тому ми були одні.

Я розкладала речі, та готувала нам сніданок. Та звідкись було чутно крики. Мій Слава, як справжній чоловік вийшов у вагон дізнатися що там таке, та чи не потрібна допомога. Він швидко повернувся, сказав що поки він вийшов все стало тихо.

Я вийшла із купе, щоб взяти у провідниці горнята, та побачила жінку, яка сиділа на підлозі, а з нею двоє сплячих дітей. Вирішила запитати чому вони там сидять.

– В купе разом з цією жінкою їхав чоловік, на вигляд порядний. Спочатку все було добре, а згодом він почав чіплятися та лаятися на жінку. Вона злякалася в першу чергу за дітей, тому осталися вони у вагоні.

Мені стало їх шкода, тому я запросила їх до нас. Як раз у нас було вільно два місця. З чоловіком я поговорила, та він теж не був проти.

Жінка нам дякувала, та й малечі потрібно було відпочити, тому вона погодилася. Їхати їй осталося не довго, та вже під вечір вона вже вийшла. І ми далі продовжили свій шлях вдвох.

 

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four − 1 =

Пасажири, які мали їхати з нами відмовилися