Під час нашої сварки син заявив, що я його не люблю.

Одного разу мій менший син під час нашої сварки заявив, що я його взагалі не люблю і може він не моя дитина.

А все почалося з того, що я піклуючись про нього не давала їсти солодощі на ніч. Мене це трохи зачепило, адже я завжди старалася, щоб моя дитина мала все, що потрібно, та не потребувала моєї уваги. Але це ж дитина, я одразу заспокоїлася, та спробувала заспокоїти його, та переконати в протилежному. Запропонувала завтра разом сходити в парк атракціонів, розважитися і там ми купимо все, що він захоче. В межах розумного, звичайно.

Данило заспокоївся і довго не думаючи з радістю погодився. Я ще раз поговорила з сином, щоб у нього більше не з’являлися такі думки. Я дуже його люблю, адже це моя рідна дитина і рідніше його у мене нікого немає. Він лагідно пригорнувся, та перепрошував й у відповідь сказав, що теж дуже любить мене. Такий самий випадок стався у моєї подруги. Але так швидко заспокоїти дитину їм не вдалося. Ці крики тривали аж до самого дому.

Я надіюся, доступно пояснила сину, що бажаю йому тільки кращого. Та дуже сильно його люблю. Зараз я все скидаю на його досить малий вік, що він до кінця не усвідомлює свої дії та слова. Та, щоб надалі такі випадки не повторювалися. Бо впоратися з ними вже у дорослому віці буде складно.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ten + eleven =

Під час нашої сварки син заявив, що я його не люблю.