Піднявшись на поверх я тихенько відкрив двері своїм ключем. В квартирі звучали голоси. А ввійшов на кухню готовий поставити все на свої місця

Я став помічати, що в період моєї відсутності інструменти вдома починають «переміщатись». Лежав, скажімо, молоток на третій поличці у шафі на балконі, а зараз лежить на другій. Або викрутки мої лежіть не у звичному порядку. Вчора, повернувшись з роботи, я помітив, що двері у ванній, які дружина вже третій місяць просила мене змастити, перестали скрипіти. Я поглянув – змащені. І дружина якась загадкова ходить. Запитав у неї, вона якось знітившись, сказала, що втомилась в мене просити й зробила це сама. Звичайно, я не повірив, як і в те, що вона сама прикрутила ручку в шафі. У мене з’явились повністю логічні підстави почати сумніватись у її вірності.

А що? Жінка вона ще молода й доволі приваблива. Я цілими днями пропадаю на роботі, а вона з дому працює. З ранку до вечора сама у квартирі, тому має достатньо часу для «пригод», адже добре знає, що раніше сьомої вечора я з роботи не повернусь, а дорогою завжди телефоную, аби запитати чи не потрібно чогось купити.

І тут я вирішив її перевірити. Сказав, що їду у відрядження на тиждень, склав валізу, попрощався. А сам став очікувати вечора, щоб перевірити дружину. Рівно о восьмій я приїхав до будинку. У вікні на кухні я помітив силуети двох людей. Емоції мене переповнили. Значить, мої здогадки справдились.

Піднявшись на поверх я тихенько відкрив двері своїм ключем. У квартирі звучали голоси. А ввійшов на кухню готовий поставити все на свої місця. Але там, окрім дружини, був…тесть. Він ремонтував розетку.

Я був шокований! Готовий був до всього, але не до цього. З’ясувалось, що дружина вважає мене безруким господарем, тому під час моєї відсутності запрошує свого батька, аби той ремонтував всі мої недоробки. Я стояв і намагався зрозуміти, що відбулося. Те, що дружина мені не зраджує, безперечно, хороша новина, але те, що вона вважає мене невмілим чоловіком доволі сильно мене образило. Раніше вона хоча б намагалась попросити мене щось відремонтувати, а вже потім кликала батька переробити, а зараз вирішила звертатись до нього напряму. Тепер я навіть не знаю, як бути? Це зрада чи ні?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen + fourteen =

Піднявшись на поверх я тихенько відкрив двері своїм ключем. В квартирі звучали голоси. А ввійшов на кухню готовий поставити все на свої місця