Після розпитувань, Андрій все-таки зізнався, що теща попросилась пожити з ними у квартирі, поки свою здасть в оренду

Андрій – наш єдиний син, якому ми з чоловіком завжди намагаємось допомагати. Колись я багато хворіла й всі гроші родини йшли на лікування. На щастя, останніми роками я почуваюсь значно краще, тому ми з чоловіком вирішили, що поїдемо на заробітки в Португалію, щоб заробити синові на квартиру. Андрій нещодавно одружився, вони з невісткою Вікою щойно закінчили інститут, постійної роботи ще не маю, тому на власне житло зароблять не скоро.

На час роботи за кордоном діти жили в нашій квартирі, а коли ми нарешті зробили їм такий довгоочікуваний подарунок, вирішили свою здати в оренду, а самі ще трохи попрацювати в Португалії, поки здоров’я дозволяє, щоб заробити дітям ще на хороший ремонт та автомобіль.

Син з невісткою були нам дуже вдячні, чого не скажеш про сватів. Батьки Віки не те, що не допомогли дітям ні копійкою, так ще й примудрились всіх перехитрити. Днями телефонує мені син й говорить:

– Може ви, мамо, б квартирантів зі своєї квартири попросили переїхати?

Я нічогісінько не зрозуміла.

– А що таке, сину?

Андрій трохи зам’явся.

– Та от думаю: чужі люди, ще щось зламають

Але це не було схоже на мого сина. Він зроду про таке не хвилювався. Після розпитувань, Андрій все-таки зізнався, що теща попросилась пожити з ними у квартирі, поки свою здасть в оренду. Словом, поживши кілька тижнів з батьками Віки, син вирішив попросити в нас ключі від нашої з чоловіком квартири, щоб переїхати туди, поки нас немає.

Мене це жах як обурило! Тобто ми з чоловіком горби гнемо, щоб діти могли жити окремо й почуватись комфортно, самі не живемо у своїй квартирі, щоб дітям грошей назбирати, а свати – хитрі, придумали самі до дітей переїхати, щоб собі заробити!

Ні, сваха хоче здати свою квартиру не для того, щоб на отримані гроші якось допомогти Андрію з Вікою! Вона собі хоче машину купити, а не дітям, як ми!

Таке хамське ставлення мене обурило і я на емоціях зателефонувала свасі й виговорила все, що накипіло. Вона на мене ще й образилась, мовляв, лізу не у свою справу. Бачте, як заговорила! Але я не дозволю псувати життя дітям!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

sixteen + 16 =

Після розпитувань, Андрій все-таки зізнався, що теща попросилась пожити з ними у квартирі, поки свою здасть в оренду